Magazin Dünyasını buradan takip et !
Magazin Gazetesi - Cumcuma

Azeri şarkıcı Amin Abbasov: İyi bir dizi projesinde yer almak istiyorum

05 Aralık, 2018 | 11:11

Evleniyoruz adlı şarkısı ile büyük bir başarı elde eden Azeri şarkıcı Amin Abbasov, katıldığı bir programda oyunculuğa odaklandığını ve iyi bir dizi projesinde yer almak istediğini söyledi.

Daha önce radyo spikerliği de yapan Amin Abbasov, sunucunun “radyo spikerliğine geri dönmek ister miydin?” sorusuna şöyle cevap verdi:

”Evet çok isterdim tabiki çok severek ve büyük zevk alarak yaptığım bir işti ama şu son zamanlardan daha çok oyunculuğa odaklandım üstesinden iyi gelebileceğim bir dizi projesinde yer almak çok isterdim.”

Amin Abbasov Kimdir?

Şarkıcı, oyuncu, radyo spikeri, müzisyen ve seslendirme sanatçısı olan Amin Abbasov, Azerbaycan doğumlu ve 24 yaşında. Abbasov’un ünü Azerbaycan’da doğup ülkemize kadar yayılan isimler arasında yer alıyor.

Farklı tarzı ve çok yönlü çalışmalarıyla daha 20’li yaşlarında olmasına rağmen hızlı bir çıkış ve geniş bir hayran kitlesi bulunan Abbasov, önemli sanatçılarla aynı sahnede yer alma imkanı bulduğu Nuri adlı Kanal D yapımı diziyle de ülkemizde boy gösterdi.

Amin Abbasov Kariyeri

2011 yılında Tayfun Güneyer tarafından yönetmenliği üstlenilen; Oktay Kaynarca, Meltem Cumbul, Öykü Çelik, Asuman Dabak , Taner Rumeli ve Vural Çelik gibi usta oyuncuların rol aldığı Nuri dizisinde konuk oyuncu olarak Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşması, Abbasov için sadece bir başlangıç oldu. Uzun süre boyunca Amin Abbasov diziler ve reklamlarda yer aldı.

2016 yılında müzik kariyeri için büyük bir atılımda bulunan Amin Abbasov albümü When the Comes ile büyük bir çıkış elde etti. Sesini yalnızca kendi şarkılarına saklamayan sanatçı, albüm çalışmaları ve çıkış dönemi boyunca farklı çizgi film karakterleri için de seslendirme sanatçılığı görevine devam etti.

When the Comes adlı albümünde yer alan ve albüme ismini vermiş olan şarkı, 2017 yılına gelindiğinde MTV radyo ve televizyon kanalında en çok dinlenen şarkı olarak kayıtlara geçti. BenguTürk TV, Amin Abbasov kimdir konulu geniş bir çalışmaya ekranlarında yer verdi.

“Evleniyoruz” adlı şarkısıyla büyük ölçüde tanınan ve internet sitelerinde önemli boyutta tıklanma sayılarına ulaşan Abbasov, Evleniyoruz adlı hitine ek olarak Ağlama, Sana Ne, Olmuyor, Korkuyorum, Zengin Kalkışı, Neden Olmasın, Hayalperest gibi birçok farklı şarkıya imza attı. Ünlü şarkıcı Abbasov, bu şarkılarıyla da genç yaşına rağmen başarı ve yeteneğini ispat ederek geniş kitlelere kendini duyurmayı başardı.

Yorum Bırakın

 Adınız

 E-Posta (yayınlanmayacak)

Not: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amin Abbasov, Amin Abbasov Kariyeri, Amin Abbasov Kimdir, Azeri, dizi, Evleniyoruz, Nuri dizisi, Şarkıcı,

 Bu habere yapılmış yorumlar

İlk yorum yapan siz olun!

Magazin Dünyasını buradan takip et !

 EDİTÖRÜN SEÇİMİ
Kadir Doğulu Neslihan Atagül boşanıyor mu?

Kadir Doğulu Neslihan Atagül boşanıyor mu?

2016 yılında güzel oyuncu Neslihan Atagül ile evlenen Kadir Doğulu ile ilgili ilginç iddialar ortaya atıldı.
Seda Sayan: Fakir gelin istiyorum

Seda Sayan: Fakir gelin istiyorum

Seda Sayan 'Şule ile Vitrindekiler' programına konuk oldu.
Yunus Günçe’den Survivor itirafı

Yunus Günçe’den Survivor itirafı

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına Yunus Günçe ve eşi Işık Selin Kuyumcu konuk oldu.
Talat Bulut’tan Altan Erkekli’ye gönderme

Talat Bulut’tan Altan Erkekli’ye gönderme

Altan Erkekli'nin çok konuşulan sözlerinde Talat Bulut'tan yanıt geldi.

Magazin Gazetesi Cumcuma.com | Türkiye'nin ve Dünyanın en kaliteli Magazin Haberleri, sadece gazeteniz Cumcuma'da.