Magazin Dünyasını buradan takip et !
Magazin Gazetesi - Cumcuma

Cambridge Düşesi Kate ikinci bebeğine hamile

08 Eylül, 2014 | 14:05

Prens William’ın eşi Cambridge Düşesi Kate, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

Kraliyet ailesinin taht varisi Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Kate, ikinci çocuklarını bekliyorlar. Prens Charles’ın resmi konutu olan Clarence House’dan yapılan açıklama ile haberler doğrulandı.

Clarence House resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Cambridge Dükü ve Düşesi, Düşes Kate’in ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklamaktan mutluluk duyuyor” ifadeleri kullanıldı.

2013 yılı temmuz ayında ilk bebeği Prens George’u kucağına alan Kate’in, 3 aylık hamile olduğu ve bu defa bir kız bebek beklediği iddia edilmişti.

Öte yandan Saray’dan yapılan açıklamada Kate’in tıpkı ilk hamileliğinde olduğu gibi sabahları mide bulantısı şikayeti yaşadığı da belirtildi. Bu sebeple Düşes’in Prens William’a bugünkü Oxford gezisinde katılamayacağı bildirildi.

Yorum Bırakın

 Adınız

 E-Posta (yayınlanmayacak)

Not: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cambridge Düşesi Kate, Clarence House, Clarence House ingitere, Düşes Kate, Düşes Kate haberleri, Düşes Kate hamile, Düşes Kate ingiltere, Düşes Kate londra, İngiltere haberleri, Oxford, Prens George, Prens William, Prens William baba oluyor, Prens William ingiltere, Prens William londra,

 Bu habere yapılmış yorumlar

İlk yorum yapan siz olun!

Magazin Dünyasını buradan takip et !

 EDİTÖRÜN SEÇİMİ
Mel Gibson ile Morgan Freeman Kerbela’da buluşuyor

Mel Gibson ile Morgan Freeman Kerbela’da buluşuyor

Türk sinema tarihinin en önemli projesi: Mel Gibson ile Morgan Freeman Kerbela’da buluşuyor.
Baharat kokulu ada Zanzibar

Baharat kokulu ada Zanzibar

Görkemli bir tarihe baharat kokuları arasında yolculuk etmeye hazırlanın. Tanzanya'nın Baharat kokulu adası Zanzibar, keşfedilmeyi bekliyor.
Festival için ABD’ye akın ettiler

Festival için ABD’ye akın ettiler

Aralarında Hadise ve Şeyma Subaşı gibi isimlerin de yer aldığı birçok ünlü, Coachella Müzik ve Sanat Festivali için ABD'ye akın ettiler.
Bill Cosby’den 3.4 milyon dolar sus payı

Bill Cosby’den 3.4 milyon dolar sus payı

Kadınlara ilaç verip cinsel tacizde bulunmakla suçlanan Bill Cosby'nin 2006 yılında da benzer bir suçlama yüzünden bir kadına 3.4 milyon dolar ödediği ortaya çıktı.

Magazin Gazetesi Cumcuma.com | Türkiye'nin ve Dünyanın en kaliteli Magazin Haberleri, sadece gazeteniz Cumcuma'da.