Magazin Dünyasını buradan takip et !
Magazin Gazetesi - Cumcuma

Özgecan Aslan’ın babasından Nihat Doğan’a sert tepki

03 Nisan, 2018 | 09:42

Özgecan Aslan’ın babasından Nihat Doğan’a sert tepki

Önceki gün Nihat Doğan ile bir araya gelen Özgecan Aslan’ın babası Mehmet Aslan, ünlü türkücüyle görüştükleri için pişman olduklarını söyledi.

Özgecan Aslan’ın katledilmesinden sonra sosyal medyadan yaptığı açıklamalar ile büyük tepki alan Nihat Doğan, önceki gün Özgecan’ın babası Mehmet Aslan görüşmüş ve birlikte yemek yemişlerdi.

Mehmet Aslan görüşmenin ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Instagram sayfasından açıklamalarda bulunan Mehmet Aslan, “Nihat Doğan adımızı insanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koymuş ve bizleri de, kendisini ve annesini kabul ettiğimiz için pişman etmiştir. Kendisini kınıyorum” ifadelerine yer verdi.

Nihat Doğan buluşma sonrası neler demişti?

“Karşımda oturan, ‘ bunca sapığın kol gezdiği Sokaklara çıktığınızda biraz daha tedbirli olup mini etek giymeyin’ minvalinde Ahu sungur adlı bayana cevaben attığım twittimi, Kışın ortasında mini etek giymediği halde Onunla özdeşleştirmeye çalıştırılan hunharca katledilmiş Özgecan Aslan kardeşimizin Babası her zaman konuştuğum evine gittiğim survivor öncesi uçağa binmeden beni arayıp başarı dileyen en son kişi olan yüce Gönüllü Mehmet Aslan abimdir.

Özellikle sosyal medyada kendi ahlaksız yaşam tarzlarını Özgecan kardeşimiz üzerinden tahakküm etmeye çalışmak suretiyle her seferinde şahsıma saldıran bizden gibi görünen Fakat ‘bizden olmayan zulüm 1453’te başladı’ diyen, Mankurt, Hak düşmanı batılın piçleri, çomarları bu fotoya çok iyi baksın.

Özgecan Aslan kardeşimizin ailesi benim ailemdir ben de onların evladıyım. Buradan size ekmek çıkmaz. Ayrıca Konuşmak her kişinin, hak konuşmak er kişinin işidir, ben Hak konuşuyorum hakikat konuşuyorum. Sizin derdiniz benle değil benim Hak konuşmamla dönen dönsün ben dönmezsem yolundan haydi şimdi başka kapıya…”

Yorum Bırakın

 Adınız

 E-Posta (yayınlanmayacak)

Not: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mehmet Aslan, Nihat Doğan, Özgecan Aslan,

 Bu habere yapılmış yorumlar

İlk yorum yapan siz olun!

Magazin Dünyasını buradan takip et !

 EDİTÖRÜN SEÇİMİ
Mel Gibson ile Morgan Freeman Kerbela’da buluşuyor

Mel Gibson ile Morgan Freeman Kerbela’da buluşuyor

Türk sinema tarihinin en önemli projesi: Mel Gibson ile Morgan Freeman Kerbela’da buluşuyor.
Baharat kokulu ada Zanzibar

Baharat kokulu ada Zanzibar

Görkemli bir tarihe baharat kokuları arasında yolculuk etmeye hazırlanın. Tanzanya'nın Baharat kokulu adası Zanzibar, keşfedilmeyi bekliyor.
Festival için ABD’ye akın ettiler

Festival için ABD’ye akın ettiler

Aralarında Hadise ve Şeyma Subaşı gibi isimlerin de yer aldığı birçok ünlü, Coachella Müzik ve Sanat Festivali için ABD'ye akın ettiler.
Bill Cosby’den 3.4 milyon dolar sus payı

Bill Cosby’den 3.4 milyon dolar sus payı

Kadınlara ilaç verip cinsel tacizde bulunmakla suçlanan Bill Cosby'nin 2006 yılında da benzer bir suçlama yüzünden bir kadına 3.4 milyon dolar ödediği ortaya çıktı.

Magazin Gazetesi Cumcuma.com | Türkiye'nin ve Dünyanın en kaliteli Magazin Haberleri, sadece gazeteniz Cumcuma'da.