50 Cent’ten şaşırtan istekler

Dünyaca ünlü Hip Hop grubu 50 Cent 13 Temmuz’da Kuruçeşme Arena’da Konser verecek.

Yeni albüm şarkılarını ilk kez burada seslendirecek olan grubun, kulis istekleri şaşırttı. Gelmeden önce organizatörlere uzun bir liste gönderen dünyaca ünlü grubun listesinde yer alanlar şöyle;

Hindi, tavuk
Çeşitli türlerde dilimlenmiş peynir
1 küp yerfıstığı yağı
1 küp üzüm jölesi
1 küp vişne jölesi
Beyaz ekmek
Buğday ekmeği
Sebze tabağı
Meyve tabağı (Dilimlenmiş)
12 adet Coca Cola
12 adet Sprite
12 adet Red Bull
Şişede Heineken bira
700 ml. Hennessy viski
Sıcak çay (Bal ve dilimlenmiş limonla)
Çeşitli bitkisel çaylar
Organik portakal suyu
Organik elma suyu

Hindi, tavuk, çeşitli türlerde dilimlenmiş peynir, 1 küp yerfıstığı yağı, 1 küp üzüm jölesi, 1 küp vişne jölesi, beyaz ekmek, buğday ekmeği, sebze tabağı, meyve tabağı (Dilimlenmiş), 12 adet coca cola, 12 adet Sprite, 12 adet Red Bull, şişede Heineken bira, 700 ml. Hennessy viski, sıcak çay (Bal ve dilimlenmiş limonla), çeşitli bitkisel çaylar, organik portakal ve elma suyu.

50 Cent, soyunma odasına gelecek sıcak yemeklerde tavuk ve etlerin kemiksiz, derisiz olmasını, porterhouse ya da fleminyonun da iyi pişmiş olmasını istedi. Yemeklerin fırında patates, Amerikan peyniri, krema ve haşlanmış sebze ile porselen, cam ve gümüş yemek takımlarıyla servis edilmesini de özellikle belirten ekip, yemeklerin sunumunun kesinlikle göze ve damağa hitap etmesi gerektiğinin de belirtti.

Daha önce Acun Ilıcalı’ nın programına gelen ve hiçbir özel istekte bulunmayan grubun, uzun bir liste halinde gönderilen istekleri herkesi çok şaşırttı.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 15)
Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 16)

Paylaş

Yorumlar