Abramoviç’e sevgilisinden darbe!

Rus milyarder Roman Abramoviç’in sevgilisi Dasha Zhukova’nın Leonardo DiCaprio ile çekilmiş samimi fotoğrafları ortaya çıktı.

9 milyar dolarlık serveti ile dünyanın en zengin işadamlarından Roman Abramoviç, sevgilisi Dasha Zhukova tarafından aldatılmış. Zhukova’nın ünlü aktör Leonardo DiCaprio ile sarmaş dolaş fotoğrafları ortaya çıktı.

Geçtiğimiz aylarda, Leonardo DiCaprio ABD ‘nin New York kentinde kumral bir kadınla samimi halde objektiflere takılmıştı. ABD basını haberi “Leo gizemli bir kadınla birikte” sözleriyle servis etmişti.

Kadının kimliği hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamayan ABD basının imdadına Rus medyası yetişti. Rus medyası, O kumral gizemli kadının Abramoviç’in modacı sevgilisi Dasha Zhukova olduğunu yazdı.

16 yıllık eşi ve 3 çocuğunun annesi Irina’yı, Zhukova için terk eden Rus milyarder, bir süre önce Zhukova için ‘New York’un en pahalı dairesi’ unvanıyla nam salan 75 milyon dolarlık bir apartman dairesi satın almıştı. Şimdi herkes Abramoviç’in bu olaya tepkisi merak ediyor.

Paylaş