Acun Ilıcalı ‘dan Hilal Cebeci ‘ye veto

Hilal Cebeci Acun Ilıcalı ‘nın ‘Yok Böyle Dans’ yarışmasında dans edeceğini açıklamıştı.

Twitter hesabından “Bu sezon ilk projemiz ‘Yok Böyle Dans’. Panpişiniz Acun Ilıcalı’nın ‘Yok Böyle Dans’ yarışmasında dans edecek. Yaşasın panpişler” şeklinde yazı yazan Hilal Cebeci ‘nin bu iddiası yalanlandı.

Acun Ilıcalı’nın basın danışmanı, “Cebeci’ye teklif götürmedik. Teklif götürmeyi de düşünmüyoruz” şeklinde açıklama yaptı. Ancak Hilal Cebeci, Acun Medya ‘nın kendisine teklif götürdüğü konusunda ısrarını sürdürüyor. Hilal Cebeci Twitter ‘dan şunları yazdı;

“Yok böyle dans adlı yarışma için bana teklifte bulunulmuştur. Bu konuyla ilgili birçok kez görüşülmüştür.Ben Twitter’dan açıklama yaptığm için Acun Medya yapım şirketi bu açıklamadan hoşlanmamış ve böyle birşey olmadığını söylemiştir. Beni yalancı durumuna düşürdükleri için onlara çok kırgınım bir daha bu yapım şirketinden gelicek hiçbir projede yer almayacağımı bildiririm.”

Kızgınlığını ve kırgınlığını dile getiren Hilal Cebeci, sözlerine şöyle devam etti;

İnsanların kolayca yalan sölediği bir dünyaya tahammül edemiyorum. Ne kadar çıkarcı olmuş insanlık, insanların gözünü hırs bürümüş tatlılarım. Egolardan arının panpişlerim çünkü egoları olan insanlar sanki sadece bu dünya varmış gibi davranıyolar. Beni çok fena kızdırıyolar. O kadar kızıyorum ki birgün başımı ciddi anlamda belaya sokucak şeyler yaptırıcaklar bana kimse tutamıcak deli Hilal ‘i “.

Paylaş