Adını Feriha Koydum Emir genç kızların sevgilisi oldu

Adını Feriha Koydum Emir genç kızların sevgilisi

Çağatay Ulusoy, Adını Feriha Koydum dizisindeki Emir Sarrafoğlu rolu ile genç kızların yeni sevgilisi oldu.

Kısa sürede büyük bir hayran kitleri oluşan Çağatay Ulusoy, aldığı tepkilerden memnun. Adını Feriha Koydum ‘un Emir ‘i Çağatay Ulusoy aslında bir model. Ancak Ulusoy, modellikten çok oyunculuk ile adını duyurdu.

2010 Best model birincisi olan 21 yaşındaki Çağatay Ulusoy, Adını Feriha Koydum dizisinde canlandırdığı Emir Sarrafoğlu karakteri ile genç kızların sevgilisi haline geldi.

Adını Feriha Koydum ‘un Emir ‘i genç kızların sevgilisi olurken, izleyicilerinin çoğu dizinin diğer başrol oyuncusu Hazal Kaya ile Ulusoy ‘u ile birbirine çok yakıştırıyor.

Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Metin Çekmez, Çağatay Ulusoy, Deniz Uğur,Sedef Şahin, Ceyda Ateş ve Yusuf Akgün gibi oyunculardan oluşan Adını Feriha Koydum dizisi Türk halkı tarafından çok sevildi.

İşte Adını Feriha Koydum da bu hafta yaşanacaklar:

[media id=166 width=610 height=340]

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 39) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)
Paylaş

Yorumlar

  • yasmin yakışıyor ama çagtay gercek hayatta kendinden onbeş yaş büyük biriyle çıkıyor ve ona yakıştırmıyorum resimlerini ilk gördügümde onu annesi sandım ama yinede onun hayatı kimse karışamaz

  • BENCE BU YALANLAR BİTMELİ. ARTIK İYİCE KARGAŞALARIN İÇİNDEN ÇIKILMAZ OLDU. KÜÇÜK EMRAH GİBİ ARTIK NASIL KÖTÜ BİRŞEY OLACAK ÖNCEDEN BİLİYORUZ. BİR İNANIN BAŞINA BU KADAR DA FELAKET GELMEZ.
    ARTIK DOĞRULAR KONUŞULSUN.
    KÜÇÜCÜK ÇOCUK BİLE BABASINA DİYOR Kİ: BABA HERŞEY DE SENİN BAŞINA GELİYO'' SENARYOYU O DAHİ SAÇMA BULMUŞ YANİİİ....

  • bence çok yakışıyorlar... burdan filmin yönetmeni merve girgine sesleniyorumm!!:bence feriha ve emirin arasını bozmayın çünkü insan öle sıkılıoo..bu dizi onlarınn üzerine kurulmuşş..en büyük örneğide gözümü bile kırpmadan izleiodumm bu diziyi ama artık sıkılarak izliom...tamam anlıorum onları birleştirirseniz filmin anlamı kalmaz ama onları birleştirip başka şeyleri bozunn bnce..!!!diğer bölümde feriha we emirin birleşmesini istiyorum...emir o fotoları görünce gerçeği anlatsınn lütfennn sizin iyiliğiniz için diorumm...diğer bölümlerde daha yakın sahneler bekliommm!!!!

  • çağtay senin hayranın olarak bunları yazıyorum çok yakışıklısın canımm benim yaa seni bir hayranın olarak çok seviyorum

  • yoook bolesıııııııı bukadar tatlı guzel olmak zorundamıydın harıkasın basarılar