Feriha’ya hamilelik şoku !

Adını Feriha Koydum dizisinde yine heyecan dorukta…

Feriha Rüya’nın hamile olduğunu öğrenir ve hayal kırıklığına uğrar. Emir ise bu durumdan kurtulmanın yolları aramaktadır.

Başrollerini Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’ un paylaştıkları “Adını Feriha Koydum” dizisinde sular durulmuyor. Show TV ‘ nin beğeniyle izlenilen dizisi “Adını Feriha Koydum” 53. bölümü ile de hayranlarını televizyon başına kilitleyecek.

İşte “Adını Feriha Koydum” dizinde bu hafta yaşanacaklar;

Ada dönüşü, Rüya’yı karşılarında bulan Emir, Feriha’nın her şeyi bir anda öğrenmesine engel olamaz. Hamilelik şokuyla neye uğradığını şaşıran Feriha’nın öfkesi de kırgınlığı da ikisi için de ağır olur. Öte yandan yeni evlilerin apartmana dönmesi kapıcı dairesinde huzursuzluk yaratır. Mehmet, Feriha’nın yukarıda yaşayacak olmasını kaldıramazken, Rıza’nın da kızının kapıcısı durumuna düşmeyi içine sindirmesi çok zordur.

Emir hızla yeni bir ev bulmak için harekete geçer ancak işler düşündüğü gibi gitmez. Feriha ise içinde kopan fırtınalarla başa çıkmaya çalışırken, okulda alaycı bakışların ve dedikoduların apartmanda ise Mehmet’in hedefindedir. Emir ve Rüya hakkındaki gazete haberi ise Feriha için yeni bir darbe olur.

Emir suçluluk duygusu ve pişmanlıkla kıvranırken üzerindeki baskıyla çok zorlanmaktadır. Her şey üst üste gelirken, Feriha’nın hissettiği acı sonunda öfke patlamasına dönüşür. Yaşadıkları ağır tartışma, Emir’de de Feriha’da da asla unutamayacakları ağır bir yara açar.

Paylaş

Yorumlar