Adriana Lima anne oldu

Dünyaca ünlü model Adriana Lima anne oldu.

Annelik heyecanını tadan ünlü model Lima’nın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Doktorlardan gelen açıklamaya göre bebeğin durumuda gayet iyi.

Marco Jaric ve Adriana Lima çifti bebeklerine “Valentina” Lima Jaric ismini verdi.

Adriana Lima Hakkında

1981 doğumlu Brezilyalı süper model Adriana Lima, mavi gözleri, kahverengi saçları ve düzgün vücuduyla dünyanın en seksi ve en güzel kadınları arasında gösteriliyor. En çok Victoria’s Secret’la olan çalışmalarıyla tanınıyor.

Adriana Francesca Lima, 12 Haziran 1981’de Brezilya’da Salvador, Bahia’da düşük gelirli ve dindar bir ailede dünyaya geldi. 13 yaşında, yerel bir mağazada alışveriş yaparken keşfedilen Amerikan yerlisi, Afrika, Brezilya ve İsviçre kökenli Lima, 15 yaşındayken Ford Supermodel of Brazil Model Search yarışmasında 1. seçildi. 1996’da yapılan Ford Supermodel of the World Contest’de ise 2. oldu.

Adriana Lima Vassarette billboard reklamıyla tanındı

Adriana Lima, Christian Lacroix, Valentino gibi ünlü markaların defilelerine çıktı. Ama Lima’nın asıl büyük çıkışı Dominik’li sevgilisi Alberto ile birlikte çalıştıkları ve Times Square’deki reklam tablosuna asılan Vassarette billboard reklamıyla gerçekleşti.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)

Paylaş