Ahmet Çakar’dan ilginç iddia:Real Madrid’i elerse Recep İvedik kılığına girerim

Ahmet Çakar bu kez de Galatasaray Real Madrid maçı için ilginç bir açıklama yaptı.

Daha önce Fenerbahçe’nin Sevilla’yı elemesi halinde bikini giyeceğini söyleyen ancak sözünü tutmayan eski hakem Ahmet Çakar şimdi de Galatasaray’a çattı! Ahmet Çakar, ‘Galatasaray Real Madrid’i elerse Recep İvedik kılığına girerim’ dedi.

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında yine Ahmet Çakar şov vardı. Şampiyonlar Ligi’ndeki temsilcimiz Galatasaray’ın Real Madrid karşısında hiç şansı olmadığını iddia eden Ahmet Çakar, “Galatasaray’ın Real Madrid karşısında tur şansı yüzde 0. Eğer Real Madrid elenirse son 10 yılın en büyük sürprizi olur. Galatasaray’ın attığı bir gol, iki gol sayılsa bile turu Real Madrid geçer. Galatasaray elerse Recep İvedik kılığına girerim. Karizma çizilir falan diye korkmam. Galatasaray ‘ın eleme şansı yüzde 1-2-3 ‘tür, yüzde 5 değildir. Galatasaray, Lazio ‘ya karşı tur şansı yüzde 60′tı. Ama Bayern Münih, Barcelona ve Real Madrid ‘e karşı ise yüzde 5 değildir” diye konuştu.

Futbol yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar daha önce de Fenerbahçe’nin İspanyol Sevilla’yı elemesi halinde bikini giyeceğini söylemiş, ancak Fenerbahçe turu geçince sözünü tutmamıştı.

Paylaş