“Aldığım En Güzel Hediye Maldivler Balayı Albümü”

Rylan Clark ve Dan Neal

X- Factor yarışmasıyla adını duyuran Rylan Clark-Neal, bugüne kadar aldığı en güzel hediyenin ‘Maldivler Balayı Albümü’ olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz yıl Dan Neal ile evlenen ünlü sunucu Rylan Clark, verdiği bir röportajda samimi açıklamalarda bulundu. The Xtra Factor yarışmasıyla ünlenen ardından kariyerine sunucu olarak devam eden 27 yaşındaki Rylan Clark-Neal, katıldığı programda birçok soruya içtenlikle cevap verdi.

Maldivler’de geçirdiğimiz balayını unutamadım

Çocukluğundan Dan Neal evliliğine kadar olan süreçle ilgili soruları yanıtlayan Rylan Clark, Maldivler’de yaşadıkları balayı tatilinin kendileri için en özel an olduğunu söyledi.

Dan Neal ve Rylan Clark Balayında Maldivler’i tercih etti

Aldığım en güzel hediye Maldivler Balayı Albümü

“Şimdiye kadar aldığın en güzel hediye neydi?” sorusuna “bugüne kadar aldığım en pahallı hediye beyaz Peugeot RCZ marka otomobildi ancak benim için en özel olanı geçtiğimiz Noel’de aldığımdı.” cevabını verdi. Sözlerine bu özel hediyenin ne olduğunu açıklayarak devam eden Clark, “Eşim Dan, Maldivler’de geçirdiğimiz romantik balayı tatilinin fotoğraflarını bir araya getirerek bir albüm bastırmış. Bu en sevimlisiydi” ifadelerini kullandı.

Maldivler en ünlü balayı bölgesi

Dünyanın en ünlü balayı bölgesi Maldivler

Hint okyanusunda irili ufaklı binin üzerinde adadan oluşan Maldivler, dünyanın en ünlü balayı bölgelerinden. Balayı çiftlerine romantik bir balayı tatili sunan Maldivler, lüks villa otelleri, şık restoranları, inci gibi beyaz sahilleri, muhteşem denizi ve su altı zenginliği ile adeta bir cazibe merkezi. Dünyanın her yerinden balayı çiftlerini ağırlayan Maldivler, THY’nin direkt uçuşlara başlamasından sonra Türkiye’den de bir hayli ilgi görmeye başladı.

Paylaş