Ali Taran Acun Ilıcalı ‘yı dövmek istedi

Ünlü reklamcı Ali Taran eski eşi Selma Ann Desmond’un cenaze töreninde Acun Ilıcalı ‘yı dövmek istedi.

Selma Ann Desmond’un cenaze töreninde Acun Ilıcalı ‘nın Kuzey Taran ‘ın yanında saf tutmasına sinirlenen Ali Taran Ilıcalı ‘yı dövmek istedi.

Ali Taran’ın çarşamba akşamı vefat eden kanser hastası eski eşi Selma Ann Desmond (54), Levent Camii’nde son yolculuğuna uğurlanırken, Taran, geçen haziranda boşandıktan 18 gün sonra Ayşe Özyılmazel ile evlendiği için kendisine küs olan 21 yıllık eski eşine son görevini yerine getirmek için cami avlusunda yerini aldı.

Oldukça üzgün olan zaman zaman konuşmakta zorlandığı görülen Ali Taran, oğlu Kuzey Taran (22) ve Desmond’un annesi Güney Erman taziyeleri kabul etti.

Cenaze töreninin en dikkat çeken iki ismi Acun Ilıcalı idi. Acun Ilıcalı ise “Abi” diye hitap ettiği Ali Taran, Selma Ann Desmond evliyken çiftle ailecek görüşüyordu. Ancak Taran, Desmond’dan boşanıp 18 gün sonra da Bodrum’da Ayşe Özyılmazel ile gösterişli bir düğün yapınca Ilıcalı, Taran’la iş ve özel ilişkisini kesti.

Acun Ilıcalı “Evlenmesi değil ama kanserli eski eşini üzecek şekilde evliliğini halkın gözünün içine sokması beni rahatsız etti” demişti. Ilıcalı cenazede eşi Zeynep Ilıcalı, ekibi ve yakın arkadaşı Gökhan Şükür ile hazır bulundu. Cenazeye Kıvanç Tatlıtuğ, Eren Talu, Fatih Terim ve eşi Fulya Terim, Mazhar Alanson – Biricik Suden, Sevim Emre, Kadir İnanır gibi isimler de katıldı.

Cenazenin en ilginç detayı ise Acun Ilıcalı’nın Kuzey Taran’ın yanında en önde saf tutmasıydı. Ali Taran, erken davranan Acun Ilıcalı’nın oğlunun yanına gittiğini görünce arkada durmayı tercih etti. Taran, eski eşinin öldüğü gece Levent’teki evine gidip cenazeyi arkadaşlarıyla beraber alan Acun Ilıcalı’nın cenazede oğlunun yanında saf tutması üzerine öfkeden deliye döndü. Cenaze namazının bitmesini bekleyen Taran, tabut Ulus Mezarlığı’na doğru yola çıktığında gözleriyle Ilıcalı’yı arayarak “Döveceğim ben bu adamı, nasıl en öne gider?” diye bağırdı. Kuzey Taran ve yanındakiler “Yeri değil” diyerek Taran’ı sakinleştirdi.

Paylaş