Ünlü reklamcı Ali Taran eşinden boşandı

Ünlü reklamcı Ali Taran eşinden boşandı

Reklamcı Ali Taran ile kanser tedavisi gören 54 yaşındaki eşi Selma Taran ile yollarını ayırdı. Çiftin bir süredir aralarının bozuk olduğu biliniyordu. Evliliklerinde problem yaşayan ve sorunlarını çözmeye çalışan Ali Taran ile Selma Taran bunda başarılı olamadı ve resmi olarak da boşandılar.

 

Ali Taran ile Selma Taran ‘ın aralarındaki sorunun başlangıcı olarak Hülya Avşar gösteriliyordu. Selma Taran ‘ın, Hülya Avşar ile Ali Taran ‘ın Yetenek Sizsiniz jüri üyesi iken oldukça yakın olmalarından rahatsızlık duyduğu iddia edilmişti.

Hülya Avşar ‘dan tepki

Ali Taran ile aralarında aşk veya yakınlaşma olmadığını belirten Hülya Avşar ilk kez bu kadar sert konuştu.Hülya Avşar, “Böyle bir ilişki söz konusu değildir. Bu çıkan haber tamamen asılsız olup benim konuyla hiçbir alakam yoktur; asla da olmayacaktır. Bu yönde çıkan haberler tamamen hayal ürünüdür” ” diyerek ortaya atılan iddiaları yalanladı.

 

Paylaş

Yorumlar

  • bu ünlüleri anlamak cok zor her haltı yerler sonrada inkar ederler karısından bosanır karısı baskasıyla kırıtır hülya hanım zaten belli söylenecek söz yok tam gaz yaşiyor herseyi ülkede ünlüsü böyle yaparsa ünsüzü neler yapmaz ...