Erman Toroğlu açıklayacak, Arda Turan Sinem Kobal olayı ne olacak ?

Bakalım Erman Toroğlu neler açıklayacak Arda Turan Sinem Kobal olayında yeni bir boyut mu ortaya çıkacak?

Bir süredir özel hayatında yaşadığı sıkıntılar ile gündemden düşmeyen Arda Turan ve Sinem Kobal olayında Pazar akşamı yeni bir boyut mu olacak?

Eski hakem şimdki Hürriyet gaztesi yazarı Kanaltürk yorumcusu Erman Toroğlu’nun, Arda’nın sakatlığı konuşulurken kendisinden örnek vererek “Bu sakatlığı ben geçirdim benimki fazla sekstendi demesi” sonrası çıkan açıklamlarla bir tartışma ortamı yaşanmış ve  Arda Turan’ın moralinin çok bozuk olduğu öğrenilmişti.

Sinem Kobal ile aşk yaşamaya başladığından bu yana magazin basınının ilgi odağı olan Arda Turan, futbolunun yanı sıra özel hayatı ile de her daim gündemde kalıyor.

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray yönetiminden habersiz olarak röportaj veren 22 yaşındaki futbolcu, Erman Toroğlu’nu adını vermeden “Şerefsizlik diz boyu” demişti.

Arda Turan’ın bu açıklamalarına Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın destek vermesine rağmen Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat’ın Arda Turan’a ceza verileceğini açıklamıştı.

Erman Toroğlu’da ” Pazar  akşamı Kanaltürk’deki programımıda tüm Türkiye kimin ne olduğunu görecek, ben şimdi herkesin eteğindeki taşı dökmesini bekliyorum” dedi.

Şimdi gözler Pazar akşamı yapılacak olan Kanaltürk’deki Telegol Programında…

Bakalım Erman Toroğlu neler açıklayacak?  Arda Turan Sinem Kobal olayında yeni bir boyut mu ortaya çıkacak?

Arda Turan’ın Erman Toroğlu için söylediği sözler:

[media id=105 width=610 height=340]

Magazin Dünyasının yeni ismi Sinem Kobal ile birlikte olarak magazin basınınında da manşetlere çıkan galatasaray’ın genç kaptanı Arda Turan’ın seks hayatı ile ilgili yorumlar yapılması spor camiasını ve Arda Turan’ı böyle rahatsız ederken;

Ünlü İngiliz futbolcu David Beckham ise Armani markası için eşi Victoria ile verdiği seksi pozları cesaretle veriyor!

Magazin basının yakından takip ettiği iki futbolcunun magazin basınıyla ve magazin dünyasıyla ilginç tezatlıklarını gözler önüne seren milli futbolcu David Beckham ve eşi Victoria Beckham’ın fotoğrafları

İşte Beckham çiftinin cesur pozları içeren resimleri :

[nggallery id=17]

Paylaş

Yorumlar

  • ben sinem kobalın hayranıyım
    11 yaşındayım eskiden selena dizisi vardı her saatte ona bakıyordum ama artık çıkmıyor seni çok seviyorum ve sana bayılıyorum harikasın hele o saçların ve sen sinem abla seni çok seviyorum keşke yanımda olsaydım da seni sevseydim ben galatasaraylıım arda abi çok güzel oynuyor ikinizede hayranım seni çoook ama çoook seviyorum seni unutmuyorum hep seni rüyamda görüyorum arda abi ve sen çok iyi bir çiftssiniz iyikide evlenmişsiniz mutlu yıllaaaaar hepi pörteyy nice yıllaraaa