Arda Turan Sinem Kobal için Türkiye’ye dönecek mi?

Arda Turan Sinem Kobal için Türkiye’ye dönecek mi? Arda Turan Sinem Kobal çifti hakkındaki evlilik iddiaları devam ederken milli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut açıklamalarda bulundu.

Bir süredir medyada yer alan haberlere göre Arda Turan Sinem Kobal ile evlenerek tekrar İstanbul’da yaşamayı planlıyor. Takvim’de yer alan habere göre Arda’ya, “İstanbul’da yaşamak istiyorum” şartı koşan Sinem Kobal, geçen hafta Sarıyer’de malikane baktı.

Geçen sezon başında Atletico Madrid’e giden Arda Turan’ın yeniden yuvaya dönmek istediği iddia ediliyor. Fakat bunun nedeni Sarı-Kırmızılı renklerden ziyade, sevgilisi Sinem Kobal’a duyduğu aşk…

İddialara göre Sinem Kobal, yeniden barıştığı milli futbolcuya, “İstanbul’da yaşamak istiyorum” şartı koydu. Bu nedenle de Arda, Galaatasaraylı yöneticilere haber gönderip, “Beni geri alın” dedi. Sinem Kobal’ın 1 hafta önce Sarıyer’den değeri 3 milyon dolar olan 6 odalı bir malikane bakması da iddiaları güçlendiriyor. Galatasaray cephesi şu anda transfere soğuk bakıyor. Fakat son kararı Fatih Terim söyleyecek. Arda’nın yakın arkadaşı olan Saffet Ulusoy da twitter’da, “G.Saray, Arda’nın yuvasıdır. Tabii ki dönebilir” dedi.

Yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendiren Galatasaray’ın eski kaptanı Arda Turan’ı da yuvaya döndürme girişimi hakkında milli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut açıklamalarda bulundu.

Ahmet Bulut’un Arda Turan ve Sinem Kobal hakkındaki açıklamaları için tıklayın

Paylaş