Aref Ghafouri yarı final sırrı hala konuşuluyor

Aref Ghafouri yarı final sırrı hala konuşuluyor

İranlı Aref Ghafouri ‘nin yarı finalde sergilediği şovun sırrı çözüldü ama yankıları hala sürüyor. Aref Ghafouri yarı final gösterisi  ile izleyiciler ve jüriden büyük alkış almıştı. Çok beğenilmesine rağmen bir o kadar da eleştirilen Aref Ghafouri için bir çok iddia ortaya atıldı. Bazıları Aref Ghafouri  ‘nin gösterisinde hile olduğunu bazıları jüri üyeleri ile anlaşmalı olduğunu, bazıları da taklitçi olduğunu iddia etti.

Kimileri ise Aref Ghafouri ile ilgili olarak; yaptığı gösteri hileli bile olsa, büyük bir ilgi ve şaşkınlık  ile izlendiği için genç yarışmacının daha fazla üzerine gidilmemesi gerektiğini savundu.

Jüri üyelerinin şimdilik sessiz kaldığı biliniyor, Aref Ghafouri de konuşmuyor

Aref Ghafouri hakkında çıkan iddiaların hiçbirisi hakkında konuşmadı. Yaptığı şov ile finale kalmayı başaran Aref Ghafouri ‘nin final gösterisi merakla beklenirken, genç yarışmacının kendisi hakkında çıkan iddialar ile ilgili konuşup konuşmayacağıda merak konusu oldu.

Paylaş

Yorumlar

  • Ben Bu Olaya İnanmıorm Bnce Hile Flan Yok .d Çnkü Çocuk Ytenekli Brisi Bnce ...;)

  • bence aref çok yetenekli ben şovdan sonraki gün onla konuştum o bana dediki hiçbir hile yok benarefi tanıyorum

  • arkadaşlar ben tekrar tekrar izledim ve dikkat ettim ki eğerki tahtaya yazdıkları aynı anda kutunun içinede yazılıyo olsaydı harflerde bir değişiklik olmazdı:örnek olarak barbados yazarken sonuna doru harfler sıkışık ama kutudan çıkan kağıtta gayet serbest yazılı diğeri E11 yazarken E nin alt uzantısı kısaydı ancak kağıtta normal yazıyordu bir diğeri uçuş saati şaşmamış olurdu yani 14.42 direk 14.42 diye çıkardı ama 14.52 diye çıktı ve bayanın tuttuğu KADER yazısı da direk kağıttan çıkardı TÜM BUNLARIN IŞIĞINDA GAYET GÜZEL BİR ŞOV YAPTI KİMSE ÇAMUR ATMASIN.....

  • ben arefin sınıf arkadşıym aref aslında bu gösterelleri küçük ve kolay hilelerle yapmaktadır:)eger arkadaslar dikkatli bakarsanız sizlerde hilelerii fark edersinz:)) aref canm arkadasım seni cok seviyorumm:)))her zaman cok tatlısınnn:)))