Aşk-ı Memnu dizisi haber şampiyonu

Aşk-ı Memnu dizisi, 2010 yılında hakkında çıkan 4 bin 648 haberle, diğer dizilere fark atarak haber şampiyonu oldu.

Aşk-ı Memnu dizisi, geçen yılın hakkında en çok haber yapılan dizisi oldu.

Televizyonda yayınlanan programların, yazılı basındaki yansımalarını araştıran Interpress, 2010 yılında en çok haber olan TV programlarını belirledi. İki bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergide televizyon programları hakkında çıkan haber ve yazıların analiz sonuçlarından oluşan rapora göre, geçtiğimiz yıl boyunca yazılı basında en çok dizi ve filmler haber oldu.

Geçtiğimiz yıl, yazılı basında en çok haber olan TV programlarının belirlendiği Interpress’in araştırmasında, toplam 54 bin 227 habere konu olan yerli diziler, programlar içinde ilk sırada yer aldı.

Aşk-ı Memnu dizisi, hakkında çıkan 4 bin 648 haberle, geçen yılın diziler şampiyonu oldu. ‘Yaprak Dökümü’ dizisi özelikle final bölümündeki sahneleriyle birlikte, 3 bin 523 haberle listede ikinci sırayı aldı.‘Ezel’ dizisi ise, çıkan 2 bin 971 haberle üçüncü sırada yer aldı. Yılın ilk on listesi içinde sırasıyla, ‘Geniş Aile’, ‘Hanımın Çiftliği’, ‘Kavak Yelleri’, ‘Arka Sokaklar’, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’, ‘Aşk ve Ceza’ ile ‘Türk Malı’ yer aldı.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 15)
Paylaş