Aşk yuvasında gizli toplantı

Aşk-ı Memnu dizisinin yasak aşıkları Bihter ile Behlül’ün aşk yuvası şimdi de Kurtlar Vadisi Pusu’da gizli toplantı yeri oldu.

İzlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinde, yasak aşka tanıklık eden bilinen taş bina, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de ekranlara yansıdı.

Legend Otel bünyesinde bağımsız bir süit olarak işletilen ‘Kardak’ adlı bu mekan, Behlül ve Bihter’in öpüşme sahnesiyle bir anda popüler olmuştu. 1854 yılında gemici barınağı olarak inşa edilen yapı, Kurtlar Vadisi Pusu’nun son bölümünde gizli toplantı mekanı olarak kullanıldı.

Dizide, ‘Ortadoğu Barış Araştırmaları Merkezi Stratejisti’ ve ‘CIA üst düzey yöneticisi’ olarak rol alan ve bir nevi ‘Amerikan derin devleti’ temsilcisi olan Aron Feller, Türkiye’deki ‘yeni oluşumu’ görüşmek üzere, Polat Alemdar’dan gizli bir şekilde, İskender Büyük ve Zaza da dahil olmak üzere ‘yandaşlarını’ bu mekanda topladı.

Gizli buluşmada, Aron Feller, İskender Büyük ve Zaza Dayı’nın yanı sıra Davut Tataroğlu, Bedri Fincancı, Turan Kaçgar, Hakkı, Mehmet Fikret ve İbrahim de hazır bulundu.

Dizilerde kullanılan ve bir hayli meşhur olan ‘Kardak’ süitinde, geceliği bin 500 dolara kalınıyor. Kişi başı 100 dolara otelden Kardak’a turlar da düzenleniyor. Riva’nın saklı kalmış bir koyunda konuşlu 100 metrekarelik, 2 odalı suit, İstanbul’a 40, Legend Otel’e ise 15 dakika mesafede.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 9)
Paylaş