Atiye Eurovision’da

Eurovision’da Türkiye ‘yi temsil edecek olan isim belli oldu.

Eurovision’da bu yıl genç şarkıcı Atiye ‘nin Türkiye ‘yi temsil edeceği ortaya çıktı. Bu yıl Eurovision’a gidecek ismin belli olduğu iddiası müzik yazarı Tolga Akyıldız’dan geldi.

Milliyet Cadde’den Tolga Akyıldız Eurovision’da Atiye ‘nin Türkiye ‘yi temsil edeceğini şöyle duyurdu;

Geçenlerde bir şey duydum, inanmadım. Bu yıl Eurovision’da ülkemizi Atiye’nin temsil edeceği kesinleşmiş. İşin bu kadar erken bitirilmesinde Atiye’nin babasının özel bağlantılarının etkili olduğu söyleniyor. Atiye Deniz, bana sorarsanız çoktan hak etti Eurovision’a gitmeyi. Başarılı da olacaktır. Ancak TRT yetkililerine öyle özel bağlantı falan sökmez değil mi? Önemli olan Türkiye’nin kazanacağı başarı ve en doğru ismi seçmektir. Yoksa geçen sene şiddetle Atiye’den kaçarken bu sene bu kadar erken Atiye’yi seçmeleri herkesin kafasını karıştırabilir.

Hande Yener yine üzülecek

Hande Yener sık sık Eurovision’a katılmak istediğini açıklayıp, yetkililere sesleniyordu. “Eurovision’da Türkiye ‘yi temsil edersem kesin birinci olurum” diyen Hande Yener, Atiye ‘nin Eurovision’a katılmasına bir hayli üzülecek gibi görünüyor.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)
Paylaş

Yorumlar

 • Yapılan tüm anketlerde Atiye birinci sırada.
  O zaman Atiye gitsin. Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine eminim.
  TRT geçen yıl saçmalayıp yüksek sadakat gurubunu göndermişti. Yine öyle bir saçmalık yapmasından endişeliyim. Halkın temsilcisi ATİYE seni seviyoruz.

  Halk oylaması (yüzde)

  Atiye: 45
  Hande Yener: 27
  Murat Boz: 18
  Diğer : 10