Avatar’ın yıldızı Zoe Saldana’dan seksi pozlar

Avatar filminde Neytiri karakterini canlandıran Zoe Saldana, İngiltere’de yayımlanan Es Dergisi için kamera karşısına geçti.

Seksi yıldız Zoe Saldana, daha önce ünlü tenisçi Karolina Kurkova ve Eva Mendes gibi ünlülerin kapak olduğu dergiye birbirinden iddialı pozlar verdi.

Bir otel odasında objektif karşısına geçen Avatar’ın Neytiri’si, dergide yeni yıldan beklentilerini, yeni filmini ve hayatını anlattı.

Annesi ile birlikte yaşadığını söyleyen Saldana, “Annemle birlikte yaşamak çok güzel. Evimi temizliyor, yemek yapıyor. Onunla çok mutluyum” dedi.

Zoe Saldana’nın oynadığı Avatar Filmi rekor kırdı

500 milyon dolarlık bütçesiyle gelmiş geçmiş en pahalı film olma özelliğini taşıyan “Avatar”, rekor kırmaya devam ediyor. Yönetmenliğini James Cameron’un yaptığı bilim kurgu filmi, gösterimde olduğu 17 günde, dünya genelinde 1 milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde etti.

Gişe uzmanları; hiçbir filmin bu kadar hızlı bir şekilde milyar dolar barajına ulaşmadığını kaydederek; tahminlere göre filmin gişe hasılatının 4 milyar doları bulacağını söyledi.

Zoe Saldana’nın birbirinden seksi pozları;

[nggallery id=61]


Paylaş