Avustralyalı aktör Miley Cyrus ‘un izlerini siliyor mu?

Açlık Oyunları’nın yakışıklı prensi sessizliğini bozuyor mu?

Avustralyalı yakışıklı aktör Liam Hemsworth, 2009 yılından bu yana beraber olduğu sevgilisi Miley Cyrus ile geçtiğimiz Eylül ayında ayrılmıştı. Gündemden düşmeyen Miley Cyrus ‘un sansasyonlarından sorumlu tutulan Avustralyalı aktör, eski nişanlısı Cyrus ‘un aksine sessizliğini koruyor.

Liam Hemsworth ayrılığının ardından, aşk acısı çektiği için sansasyondan uzak kalmadığı söylenen Miley Cyrus için aşk acısını bu şekilde atlatma yoluna girdiği konuşuluyor.

Avustralyalı aktör içinse çeşitli aşk dedikoduları gündemde. Geçenlerde  2013 Hollywood Foreign Press Association Installation Luncheon ‘a beraber gittiği rol arkadaşı Amber Heard ile birlikte olabileceği haberleri ardından bir başka isim daha gündeme geldi. Avustralyalı aktör ile Meksika asıllı güzel oyuncu Eiza Gonzalez hakkında da çıkan haberler hafife alınır cinsten değil.

Yakışıklı oyuncu yeni bir aşka mı yelken açıyor?

Avustralyalı Aktör Hemsworth ‘ün Miley Cyrus ile ayrılmasının ardından, Eiza Gonzalez de beraber olduğu iş adamı sevgilisinden ayrılmıştı. Aynı anlarda sevgilileriyle ilişkilerini bitiren ikilinin, Holywood sokaklarında el ele görüldüğü söyleniyor. Las Vegasta bir gece klübünde de beraber görülen ikili hakkındaki aşk dedikoduları her geçen gün kızışıyor. Gece klübünde ikilinin oldukça samimi oldukları söylenirken, Liam Hemsworth ‘un gecenin sonunda güzel yıldızla öpüşmeye başladığı da dedikodular arasında.

Miley Cyrus ile, bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Açlık Oyunlarının Avustralyalı prensi için, Cyrus ‘a geri döneceği de söylentiler arasında. Miley Cyrus ve Chris Liam eskilerdeki gibi sürpriz bir şekilde tekrar bir araya mı gelecekler? Yoksa bu sefer ikili başka isimlerle mi gündeme gelecek? Bu soruların cevabı bilinmiyor fakat Miley Cyrus her şekilde gündemde kalmayı başardığı kesin bir gerçek.

Avustralyalı kardeşlerin büyük başarısı

Avustralya ‘nın Melbourne şehrine doğup büyüyen ve Avustralya dizilerinde yıldızı parlayan Liam Hemsworth, şöhretini biraz da abisine borçlu.  Thor filminin yakışıklı yıldızı Chris Hemsworth ‘un kardeşi olan Liam Hemsworth abisinin büyük desteğini de arkasına alıyor.

Filmlerdeki başarılarının yanı sıra Miley Cyrus ile olan beraberliği dolayısıyla da gündeme gelen Liam Hemsworth, Açlık Oyunlarındaki performansıyla da büyük beğeni topladı.

Avustralyalı yıldızlar, rekabetlerinin yanı sıra, birbirlerine verdikleri destekle de gündemde. Film galalarında birbirlerini yalnız bırakmayan Avustralyalı kardeşler, aynı zamanda birbirlerine olan benzerlikleriyle de dikkat çekiyorlar.

Paylaş