Kadınca

Aybüke Pusat bikinili görüntüleri için çılgına döndü

Aybüke Pusat sevgilisi dizi çekiminde olduğundan kız arkadaşlarıyla tatile çıktı.

Bodrum Akyarlar’da tatil yapan güzel oyuncu siyah bikinisiyle halk plajında denize girip serinledi. Köpeğini de denize sokan Pusat , denizden çıktığında plajdaki insanlar tarafından gazetecilerin olduğuna dair uyarıldı.

Aybüke Pusat da gazetecilerin görüntü almasını uygun bulmadığını söyledi. Oyuncu, “Halk plajındayız çekemezsiniz. Kaybedin o görüntüleri, hadi bekliyorum” dedi.

Adeta çılgına dönen Aybüke Pusat, gazetecilerin yanına gelip, “Halk plajındayız çekemezsiniz. Kaybedin o görüntüleri, hadi bekliyorum. Silin istemiyorum” sözleriyle habercilere veryansın etti.

Aybüke Pusat, “Böyle görüntü olmaz. Kalabalığın içinde fotoğraflarım çıkamaz. Hele ki pandemi döneminde böyle kalabalığa girmiş gibi görünmem hiç hoş değil” diyerek görüntülerin silinmesi için ısrarcı oldu.

25 yaşındaki güzel oyuncu, menajeriyle birlikte habercilerin görüntüleri silmesi yönünde ikna konuşmaları yaptı. Ancak bir faydası olmadı.

Gazetecilere “Görüntüleri silin, ileride bir yerde tek başıma poz vereyim” diyen Pusat, “Silemeyiz” cevabını alınca daha da sinirlendi.

Pusat, “Siz röntgencisiniz. Zaten yeni poz versem de eskisini silmeyecekler. Bunlara güven olmaz” diyerek söylendi.

Posta/ Ali Keser

Paylaş