Aysun’un babasının 5 yıl hapsi isteniyor

Aysun Kayacı’nın babası Selahattin Kayacı hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Selahattin Kayacı’nın, bir TV programında kızı Aysun Kayacı için “hayırsız evlat” demesiyle başlayan tartışma alevlendi ve adliye koridorlarına taşındı.

Aysun Kayacı, babalık görevlerini yerine getirmediğini öne sürdüğü Selahattin Kayacı’nın annesi ve kendisini tehdit ettiğini öne sürerek savcılığa başvurdu. Kayacı verdiği şikayet dilekçesinde, babasının annesine “Seni kaçırtır, herkese tecavüz ettiririm. Kızının yüzünü mahvettiririm. Televizyonda o…luklarınızı anlatır, rezil ederim. Sizi öldüreceğim” dediğini iddia etti.

Selahattin Kayacı ise kendisine iftira atıldığını açıklayaraksuçlamaları kabul etmedi. Önümüzdeki günlerde hâkim karşısına çıkacak olan baba Kayacı, TV’de sabah programlarına konuk olarak kızıyla yaşadığı polemiklerle gündemden düşmemişti. Hatta Selahattin Kayacı film teklifi bile almıştı.

Aysun Kayacı babasının yaptığı açıklamalar yüzünden zor günler geçirdiğini ve Amerika’ya yerleşeceğini açıkladı. Amerika’da bir süre dil eğitimi alacağını belirten Kayacı, “buradan uzaklaşmak bana çok iyi gelecek” diye konuştu.

Paylaş