Azeri şarkıcı Günel’den şok açıklamalar

Azeri şarkıcı Günel (23) 8 yıllık sevgilisi işadamı Reza Zarrab (26) ile yollarını Ebru Gündeş (36) yüzünden ayırmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Reza Zarrab’ın Günel’in evinden çıkarken görüntülenmesi eski sevgililerin yeniden biraraya geldiği şeklinde dedikodulara neden olmuştu.

Azeri şarkıcı Günel “Reza bana ‘Ebru’ya çok alıştım. Ondan vazgeçemiyorum. Ama seni de seviyorum. Bana biraz zaman ver. Hatta evlenip boşan. Sonra söz bir araya geleceğiz. Ebru ile öylesine görüşüyorum’ dedi. Elimde Reza’nın ses bandı var. Evdeki güvenlik kamerasında da görüntüleri kayıtlı” diye konuştu.

Sert açıklamalarına devam eden şarkıcı Günel: “Ama ben Reza’yı geldiği yere gönderdim. Çünkü başkaları gibi artıkçı değilim. Reza’yla barışacak kadar daha delirmedim. Erkek milleti işte. Birlikte olduğu insana bakılırsa onun mide problemi var. Reza defterini yaktım, öyle biri yok artık. Şunu da herkes bilsin; Reza’nın bana maddi yardımda bulunduğu söylendi. Komik ve ucuz bir iddia. Kendi paramı, kendim kazanıyorum. Kimseye ihtiyacım yok. Yeni bir aşka gelince; Allah yazdıysa olur. Ancak adımlarımı daha dikkatli atarım. Başkalarının artıklarıyla beslenmem” dedi.

Paylaş

Yorumlar

  • konuşmasın ya ucube ye bak ne mide problemi varmış kendi tipine baksın yeni yetmenin dediğine bak kaşlarından yüzüne bakılmıodu ne aşkından bahsediyo