Bade İşçil aşk iddialarını yalanladı

Bade İşçil hakkında çıkan aşk iddialarını yalanladı.

İşçil ile Buğra Gülsoy’un aşk yaşadığı iddia edilmişti. Güzel oyuncu aşk yaşadığı iddiasına yanıt verdi:

“Kesinlikle öyle bir şey yok. İşi öyle bir boyuta getirdiler ki, artık Buğra’yı sette görsem selam vermekten çekineceğim.”

Burcu Kara ile evli olan Buğra Gülsoy’un “Kuzey Güney” dizisindeki rol arkadaşı Bade İşçil’le aşk yaşadığı öne sürüldü.

İşçil, iddiaların doğru olmadığını açıkladı:

“İddialar çok ağır. Kesinlikle öyle bir şey yok. Burak benim set arkadaşımdır. Onun da ötesinde adam gibi adamdır. Üstelik Burcu’yu da yakından tanırım. İşi öyle bir boyuta getirdiler ki, artık Buğra’yı sette görsem selam vermekten çekineceğim, yanlış anlamasınlar diye. Buğra, benim kalp çarpıntısı hissettiğim biri kesinlikle değildir. Böyle dedikoduların çıkmasına benim yalnız olmam etki ediyor sanırım. Kıvanç Tatlıtuğ da Azra Akın’la birlikteyken, ‘Azra, Bade’yi kıskanıp seti bastı’ diye haber yapmışlardı. Dizide rol icabı kiminle aşk yaşıyorsan, gerçekmiş gibi haber yapıyorlar. Böyle haberler çıkabileceğini de tahmin ediyordum. Hatta dalgasını bile geçmiştim. Ama bu konu hakkında Buğra’yla hiç konuşmadık. Konuşmak isterse, ben bir arkadaşı olarak buradayım.”

Öpüşmenin provası yok

Bade İşçil, Buğra Gülsoy’la çekim arasında öpüşürken görüldüğü iddiası için de şunları söyledi: “O iddia da doğru değil. Her sahneyi birkaç kez tekrar alıyoruz ama öpüşme sahnesi bir kere çekiliyor. Provasını yapmak gibi bir durum da yok.”

Paylaş