Balayı turu Avrupa’da

Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Ali Erel ve Seda Bakan çifti, balayı için Avrupa turuna çıkacak.

Behzat Ç. dizisi ile yıldızı parlayan başarılı oyuncu Seda Bakan, geçtiğimiz günlerde müzisyen sevgilisi Ali Erel ile Ankara’da evlenmişti.

Balayı için Avrupa turuna çıkacak olan çiçeği burnunda çift, balayı öncesi alışveriş için gittikleri Zorlu Center AVM’de görüntülendi. Çıkacakları balayı için kendilerine yeni kıyafetler alan Seda Bakan ile eşi Ali Erel, alışveriş sonrası baş başa akşam yemeği yedi.

Avrupa Balayı turunda nerelere gidilir?

Çiftler için hazırlanan balayı paketlerinin başında hem romantik hem kültür gezisi olarak İtalya ‘nın büyülü şehirleri Roma, Venedik ve Floransa bulunuyor. Farklı yerleri keşfetmeyi ve gezmeyi seven balayı çiftlerinin yeni gözdesi ise Amalfi sahilleri. Sorrento,Napoli, Pompei, Capri adası gibi İtalya ‘nın güneyindeki bölgelerde balayı çiftlerinin yeni yeni ilgisini çekmeye başladı.

Avrupa ‘da hem deniz,kum, güneş tatili hem de kültür tatili yapabileceğiniz İspanyol Adaları, Endülüs, Madrid ve Barcelona tur paketleri balayı çiftleri için vazgeçilmez durumdalar.

Deniz tatilinin yanında kültür tatili de yapmak isteyen balayı çiftleri vizesiz olan Dubrovnik ‘i tercih ediyorlar. Türk vatandaşlarından vize istemeyen Dubrovnik ‘in yanı sıra Yunan Adaları da çiftleri cezbeden destinasyonlardan.

Balayı çiftleri Kos, Rodos, Mykonos, Simi, Girit, Midilli, Santorini gibi Yunan adalarında konaklamak yada gemi turuna katılarak tüm adaları birlikte görme fırsatı bulabiliyorlar.

Paylaş