Barcelona Real Madrid maç turu için inanılmaz kampanya!

Tüm dünyanın heyecanla beklediği Barcelona Real Madrid maçı Türkiye’den de büyük ilgi görüyor. Tur operatörü WTS, Barcelona Real Madrid maç turu için inanılmaz bir kampanyaya imza atıyor.

Barcelona ile Real Madrid’in 7 Ekim’deki kapışmasını Türkiye’den çok sayıda futbolsever yerinde izlemek için İspanya’nın yolunu tutacak. Geçen yıllara kadar izleyicilerin kendi başlarına gittikleri El Clasico maçı için bu yıl çok sayıda tur operatörü 2 ile 3 gecelik konaklamalı tur paketleri oluşturdular. Buna göre Nou Camp’taki sezonun ilk El Clasico’sunu izlemenin bedeli,maç bileti hariç uçak ve konaklama dahil fiyatları 299 Euro’dan başlayıp 1.050 Euro’ya kadar çıkıyor. 450 ile 1.450 Euro arasında değişen bilet fiyatlarının da eklenmesiyle İstanbul kalkışlı en düşük El Clasico turu 750 Euro’ya geliyor. Dünyanın 50’den fazla ülkesinde yaklaşık 400milyon kişinin televizyonlardan izlediği El Clasico’nun ilk round’una acenteler yoluyla 250 Türk turistin gitmesi bekleniyor.

El Clasico maç turları için WTS’den özel kampanya

6 yıldan bu yana El Clasico turları düzenlediklerini ifade eden World Travel Service (WTS) CEO’su Hürser Tekinoktay, “Bize şimdiden 60 kişi bu yılki El Clasico için rezervasyon yaptırdı. Başladığımız ‘maç bileti alana 2 gece konaklama bedava’ kampanyası ile bu sayıyı 100’e çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

Hürser Tekinoktay, El Clasico maç turları haricinde Türk takımlarının Avrupa kupalarında oynadığı maçlar, Milli takımın tüm maçları, Şampiyonlar Ligi maçları, İngiltere Premiere League, İtalya Serie A, Copa America gibi organizasyonlara da tur düzenlediklerini belirtti.

Paylaş