Beren Saat koltuk değneği ile yürüyor

Büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Aşk-ı Memnu dizisi ekranlara veda ediyor.

Aşk-ı Memnu için önceki akşam düzenlenen veda yemeğine katılan Beren Saat, gecenin sonunda talihsiz bir kaza geçirdi. Ünlü yıldızın az kalsın ayağını kırılıyordu. Maslak Acıbadem Hastanesi’ne götürülen oyuncunun ayağına atel takıldı.

Aşk-ı Memnu dizisinin yapımcısı Kerem Çatay, dizinin son sahnelerinin çekimi bitince oyuncular ve set ekibi için Maçka’daki Frame’de bir veda yemeği düzenledi. Davete, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre ve Hazal Kaya’nın yanı sıra diğer oyuncular da katıldı.

Yemeğin ardından oryantal şovla devam eden eğlence, Beren Saat’in geçirdiği kaza nedeniyle tatsız bitti. Gecenin sonunda görüntülenmemek için Selçuk Yöntem’le birlikte mekanın mutfak kapısından çıkan Saat, ayağını burktu.

Acıbadem Hastanesi’ne götürülen Saat’e ilk müdahaleyi acil servis doktorları yaptı. Dün bütün günü hastanede geçiren Saat’in ayağına atel takıldı. Aşk-ı Memnu’nun vedası için Suada’da düzenlenecek yemeğe koltuk değnekleriyle katılacağı öğrenilen BerenSaat, bir süre değneklerle yürüyecek.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 21)
Paylaş