Beren Saat ‘ten samimi açıklama: Kopamadık

6 yıldır Kenan Doğulu’yla evli olan Beren Saat , ilişkisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Eşi Kenan Doğulu ile eski mutlu günlerine geri dönen oyuncu, L’officiel dergisine samimi açıklamalar yaptı.

Beren Saat “Son zamanlarda, aşkın yaşanma şekli ve hızı da değişti. Sosyal medya aslında aşkın yaşanma biçimine format attı. Galiba kişisel olarak aşk tanımını bundan önce yapmış olduğumuz için de birbirimize yakın hissettik. İki ünlü insan için uzun bir zaman bizim ilişkimiz. Uzun sürmesinin sırrı evimizde saklı. Her ayrılığımızdan sonra bir araya gelip evimize girince kendimizi yeniden sevgili hissettiğimiz için kopamadık. Etrafta ve dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle yıllarca sürdü.” dedi.

Saat, “Kenan’la, elektronik ve deneysel dans şarkıları yaptık. Şarkıları, videolarıyla 2021’de yayınlayacağım. Hem oynayıp hem de yöneteceğim. Bunlar bazı anılarımın kısa filmleri gibi olacak” diyerek hayranlarını heyecanlandırdı.

Tv ekranlarında çok izlenen Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter karakterini canlandıran Saat, efsane dizi
Lebilgili de şöyle konuştu:

“O zamanlar 25 yaşındaydım. Aslında Bihter’le içimdeki kadını keşfettim. Bir roman karakteri olduğu için zaten güçlüydü. Bütün karakterlerde yeni keşiflerim olduğu için, hepsi benim bilincimin içinde açık kalmış aplikasyonlar olarak benimle yaşamaya devam ediyorlar. Bihter bir bakıma benimle beraber yani… Sevenlerinin için rahat olsun”.

Paylaş