Beyaz: Her şey harika gidiyor

Ünlü şovmen Beyaz televizyoncu Tanem Sivar ile aşk yaşadığını açıkladı.

Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre aşka çiftin ortak dostları Acun Ilıcalı vesile oldu. Yıllardır “Hayatımda kimse yok” diyen Beyaz (41) yakın dostu Acun Ilıcalı’nın sağ kolu Tanem Sivar (30) ile aşk yaşamaya başladı. İkili ortak dostları Acun Ilıcalı aracılığıyla 6 ay önce tanıştı.

Beyaz ilk gördüğü anda aşık olduğu Tanem Sivar’ı evinde düzenlediği Türk Sanat Müziği gecelerine davet etti. Yaklaşık 2 hafta önce Tanem’e olan duygularını dile getirdi. Ve ‘evet’ cevabını aldı. Çiftin birbirine yakınlık duyduğu daha önce de gündeme gelmiş, ancak Beyaz ‘Yok böyle bir şey’ demişti.

‘Keyfim yerinde, her şey harika gidiyor’

İlişkisini doğrulayan Beyaz, şunları söyledi: “Evet, Tanem’le beraberiz. Güzel, hoş, yeni başlayan bir şey. Aslında bu ilişkinin dedikodusu daha önce çıkmıştı, ben de ‘Hayır’ demiştim. Çünkü o dönemde böyle bir beraberlik yoktu. Ne dersiniz Tanem ile yakışıyor muyuz? Keyfim çok yerinde. Her şey harika gidiyor. Bu durum benim için de çok özel ve güzel. İlişkim var diyebilmenin, bunu açıkça söyleyebilmenin ayrı bir keyfi varmış.”

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 36)
Paylaş