Beyonce’dan ilginç sahne yasağı

Ünlü yıldız Beyonce, foto muhabirlerine ilginç bir yasak koydu.

Bundan böyle  sahnede olduğu süre içinde hiç kimse seksi sanatçının kalçasının fotoğraflarını çekemeyecek.

Yeni albümü I’m… Sasha Fierce’ın turnesi kapsamında seri konserler veren Beyonce’nin sözcüsü yaptığı açıklamada yıldızın arka plandan görüntülenmesine izin verilmeyeceğini belirterek bunun nedenini de şöyle açıkladı: “Beyonce’nin sahne kostümleri ya kısa şortlardan ya da mini eteklerden oluşuyor.
Koreografi ise son derece karmaşık. Bu da ister istemez Beyonce’nin terlemesine sebep oluyor. Bu da ortaya hoş olmayan görüntüler çıkmasına neden oluyor. Bu yüzden Beyonce bundan böyle sahnede arka plandan fotoğrafının çekilmesine izin vermeyecek. “

Yeni albümü I’m… Sasha Fierce’ın turnesi kapsamında yoğun bir tempoda konser veren Beyonce’nin sözcüsü yaptığı açıklamada yıldızın arka plandan görüntülenmesine izin verilmeyeceğini belirterek bunun nedenini de şöyle açıkladı: “Beyonce’nin sahne kostümleri ya kısa şortlardan ya da mini eteklerden oluşuyor.Koreografi ise son derece karmaşık. Bu da ister istemez Beyonce’nin terlemesine sebep oluyor. Bu da ortaya hoş olmayan görüntüler çıkmasına neden oluyor. Bu yüzden Beyonce bundan böyle sahnede arka plandan fotoğrafının çekilmesine izin vermeyecek. ” şeklinde konuştu.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)

Paylaş

Yorumlar