Binnur Kaya ‘Türk Malı’ dizisinden ayrılıyor

Türk Malı adlı dizide canlandırdığı Abiye Kuzu karakteri ile herkesi kahkahalara boğan Binnur Kaya diziden ayrılıyor.

Binnur Kaya’nın sözleşmesinin dolduğu ve sözleşmesini yenilemediği öğrenildi. Türk Malı dizisinde kullandığı sözler, yaptığı hareketler ve tavırları ile çok beğenilen Binnur Kaya, aldığı bu karar ile hayranlarını üzecek gibi görünüyor.

Binnur Kaya’nın sözleşmesini yenilememe kararında geçtiğimiz haftalarda sette Şafak Sezer ile yaşamış olduğu tartışmanın etkili olduğu söyleniyor.

İddialara göre, Şafak Sezer, sürekli kapris yaptığını öne sürdüğü Binnur Kaya ile tartışmış, Kaya da ağlayarak seti terk etmişti. Tartışma haberlerinin medyaya yansımasının ardından açıklama yapan dizinin yönetmeni ve senaristi Tayfun Güneyer, “Her sette olan şeyler… Binnur devam ediyor, setimizde her şey yolunda, oyuncu kadromuz aynen devam ediyor” şeklinde konuşmuştu.

Yapım şirketiyle konuşarak Türk Malı dizisinden ayrılma kararı alan Binnur Kaya’nın ardından şirket Şafak Sezer ile yoluna devam edecek.

Şafak Sezer’e yeni bir partner bulunacağı ve dizinin konusunun yenileneceği belirtildi.

Paylaş

Yorumlar

  • Binnur kaya giderse o dizi izlenmez .<hande ataizi diye duyuyoruz ama asla tutmaz.Binnuru istiyoruuuuuuuuuuuuuz

  • Şahsen Binnur Kaya olmadan diziyi izlemeyi düşünmüyorum.Kaprisi çekilsin gerekirse...İzleyici kaybettikten sonra bunu anlayacaklar zaten...

  • Dizide sadece Binnur Kaya'nın bölümlerini seyredip gülüyordum. Dizi için çok büyük kayıp.

  • bence o dizi artık izlenmeyecek geekirse kapanacak görürüsünüz herkese sölücem izlemesinler::::

  • Binnur Kaya olmadan bu diziyi izlemem hic kimsede izlemez bunu gorecekler dizinin 1 NUMARASI BINNUR KAYA

  • abiye ayrılırsa ben aslamı asla türk malı dizisini izlemem artık bu dizi BİNNUR KAYA sız olmaz onun yerini kimse tutamaz

  • en büyük BİNNUR KAYA başka büyük yok... şfak sezere çok kızıyorum BİNNUR KAYA onun rol arkadaşı idi onu üzmeye hiç ama hiç hakkı yok... kadın ağlamış ya yazık değilmi???alah alah ben asla izlemem çünkü dizinin eeeeeeeennnnnnn büyük kahramanı ayrılıyor...artık abiye olmadan asla izlemem...

  • Binnur Kaya diziden ayrildi . Turk mali biseye benzemedi . Abiye Kuzunun yerine kim gelirse gelsin bu dizi Binnursuz reyting yapmaz ve izlenmez. Zaten bazi insanlar Turk malini Binnur Kaya yuzunden izliyordu .

  • bu gece Türk malı var ama ben bakmayi dusunmuyorun çünkü Binnur Kaya yoksa ne anlami var ki !!!