Bomba iddia ! Hakan Altun ile Gonca Vuslateri aşk yaşıyor

Hakan Altun ile Gonca Vuslateri hakkında bomba bir aşk iddiası ortaya atıldı.

Hakan Altun ile Gonca Vuslateri aşk mı yaşıyor?

Uçankuş’un iddiasına göre Hakan Altun gönlünü oyuncu Gonca Vuslateri’ye kaptırdı. Ajda Pekkan’la aşk yaşadığı iddia edilen Hakan Altun’un şimdilerde oyuncu Gonca Vuslateri ile birlikte olduğu iddia edildi.

Ünlü ikilinin paylaşımları gizli aşk mesajı olarak yorumlandı.

Uçankuş’un iddiasına göre Hakan Altun sahnede şarkı söylerken elini kalbine götürüyor ve kalp işareti yapan bir poz verip bunu paylaşıyor. Hakan Altun o paylaşımın açıklamasına “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken” yazıyor.

Kalp işaretleriyle süslü bu mesajdaki “Eri ve Gonca” sözcükleri Gonca Vuslateri’nin soyadı olarak yorumlanıyor. Gonca Vuslateri de Altun’u takip etmediği halde bu paylaşımı beğeniyor.

Ardından Vuslateri kendi fotoğrafı üzerine muhtemelen Hakan Altun’un ellerinin olduğu ve kalp şekliyle açıldığı bir fotoğraf paylaşıyor ve altına şiir gibi şu sözleri yazıyor:

Birini sevmek… Gördüğün ilk kalp resminin içine girip onu hayal etmek… Öpmek o hayali… Şükre rast getirmek küçücük kalbi… Kollayarak sev beni… Susarak, dökerek sev… Aklıma takılsın kazağın… Bana eksil… Bana ağla kendini… Böyle böyle yazılsın kaderimiz… Turam sensin…”

Paylaş