Brad Pitt-Angelina Jolie’ye muhteşem şato!


Hollywood yıldızı Brad Pitt, Fransa’daki 35 milyon avro’luk şatosunu yenilemek için bu ülkeye gitti/ Magazin Haberleri

Eşi Angelina Jolie’nin oynadığı The Tourist filminin bitmesinin ardından Brad Pitt, Fransa’daki şatolarını yenilemek için bu ülkeye uçtu. Hollywood yıldızının, Provence bölgesindeki şatosu için özel mimari tasarımlar planlandığı kaydedildi.

Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin Fransa’daki şatolarını yenilemek ve ek binalar yapmak için 2009’da izinler aldığı, ancak bu projelerini hayata ancak yeni geçirebilecekleri bildirildi. Miraval şatosu olarak bilinen şatonun tarihi eser kapsamında olduğu ve yenilikler için uzun uğraşlar verildiği belirtildi.

Çift Hollywood'un en gözde çiftlerinden biri olarak gösteriliyor

Aix En Provence bölgesindeki küçük bir köy olan Brignoles’teki şatoya Brad Pitt – Angelina Jolie ikilisinin çağdaş bir görünüm kazandıracak. Ünlü çift şatoda buhar odaları, jakuzi, spar, yeni bir jimnastik salonu ve büyük bir şarap mahzeni inşa edecek.
Aynı zamanda motorsiklet tutkunu olan Brad Pitt’in ayrıca, şatonun etrafında motorsiklet pisti yapmak istediği öne sürüldü.

Şatoda ayrıca güvenlik üst düzeyde olacak. Brad Pitt – Angelina Jolie çifti şatoya gözetleme merkezi yapacak, etrafta alarmlar, casus kameralar ve kızıl ötesi sensörler olacak.

Paylaş