BRIT Ödülleri’nde yıldızlar geçidi

İngiltere’de müzik dünyasının en önemli ve saygın ödülleri olarak kabul edilen Brit Awards, bu gece sahiplerini buluyor.

İngilizlerin Grammy’si olarak bilinen BRIT Ödülleri, birbirinden ünlü isimlerin sahne şovlarına ev sahipliği yapacak. Grammy törenindeki performansları hala akıllarda olan Kanye West ve Madonna, BRIT Ödülleri’nde de sahnede olacak.

Karnaval’ın haberine göre, BRIT Ödülleri’nde sahne alacak gruba son anda dahil olan Kanye West’in hangi şarkıyı söyleyeceği ise tamamen bir sır. Madonna ise muhtemelen izlemeye doyamadığımız, sansasyonel Living For Love performansını bu sefer İngiliz topraklarında sergileyecek.

Bir gecede 4 Grammy alarak Amerikanları eve eli boş döndüren İngiliz sanatçı Sam Smith de sahnede olacak. Onun dışında, BRIT heykelciğine birçok kategoriden aday olan Ed Sheeran da geçtiğimiz yıla ait en popüler şarkılarından birini seslendirecek.

2014’te en çok satanlar listesinde yer alan Taylor Swift de kadroda. Ünlü şarkıcı, BRIT’lerdeki performansına hazırlanmak için Grammy’lerde sahneye çıkmayı reddetmişti.

Ödül töreninde sahne alacak diğer isimler ise Paloma Faith, George Ezra, Royal Blood, Take That olarak belirlendi.

Paylaş