Moda

Bülent Ersoy: Asgari ücretlilere üzülüyorum

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy , pırlanta ve kürklere olan düşkünlüğüyle biliniyor.

Bir mağazada kürk provası yapan sanatçı, kuşa bir röportaj da verdi. İki aylığına Bodrum’a gideceğini söyleyen Ersoy, tadilat işleriyle ilgileneceğini sözlerine ekledi.

Diva, Bodrum’da süper lüks iki villa satın almıştı.

400 bin TL değerindeki çantasıyla kombin yaparak tepeden tırnağa kırmızılara bürünen Bülent Ersoy, iki elindeki ve boynundaki devasa tektaş pırlantalarıyla kürk provası yaptı.

Bülent Ersoy, “Hafta sonu Bodrum’a gidiyorum, iki ay orada kalacağım. Aldığım iki villanın içerisini yaptıracağım, gözümle görmem, yerinde teftiş etmem lazım.

‘Bunu beğenmedim’ deyip, tekrar kırdırıp, yaptırabilirim. Vıdıvıdıcıyımdır adamlar inşallah kaçmaz. İstanbul’da pek şey yapmıyorum, hava alayım, ayağımı toprağa basayım istiyorum, bütün çam ağaçları her yer” diye konuştu.

Diva, pandemi döneminde sahne alamayan pek çok sanatçının maddi kayıp yaşadığının hatırlatılması üzerine, asgari ücretli geçinmek zorunda olanlara üzüldüğünü söyleyip, şöyle devam etti:

Ersoy, “Sahneleri özlediniz mi?” sorusuna, “Vallahi yalan konuşmuyorum pek özlemedim sahneleri olursa okurum olmazsa da anasını satayım boş ver” diye gülerek yanıt verdi.

Paylaş