Bülent Ersoy karakolluk oldu

Bülent Ersoy 13 yaşındaki hayranına kötü davranınca genç kızın yakınları ile tartışmaya başladı ve tartışmanın kavga boyutuna gelmesiyle araya polisler girdi.

Lara semtindeki Alara Restaurant’ta dün saat 23.00 sıralarında bir grupla yemek yiyen Bülent Ersoy’un yanına gelen Sevil Özkay, “Senden bir imza alabilir miyim?” dedi. Bunun üzerine Bülent Ersoy, küçük hayranına, “Sen değil ‘siz’ diye hitap edeceksin” diye uyarıda bulununca, Sevil Özkay, “Özür dilerim. Sizden bir imza alabilir miyim?” diyerek ricasını düzeltti. “Aferin böyle ol” diyen Bülent Ersoy bu kez imza vermekten vazgeçti.
Olup biteni masasından izleyen Sevil Özkay’ın annesi Antalyalı manken Fatoş Kara ile Bülent Ersoy arasında sözlü tartışma başladı. Tartışmaya Kara’nın yanında oturan manken arkadaşı Yasemin Tüzün de katıldı. Sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Olaya restoranda bulunan iki tarafın yakınları da karışınca ortalık karıştı.

Antalya’da bir restorant’ta arkadaşları ile yemek yiyen Bülent Ersoy’un yanına gelen Sevil Özkay, “Senden bir imza alabilir miyim?” dedi. Bunun üzerine Bülent Ersoy, küçük hayranına, “Sen değil ‘siz’ diye hitap edeceksin” diye uyarınca, Sevil Özkay, “Özür dilerim. Sizden bir imza alabilir miyim?” diyerek ricasını düzeltti. “Aferin böyle ol” diyen Bülent Ersoy bu kez imza vermekten vazgeçti.

Olayı masasından izleyen Sevil Özkay’ın annesi Antalya’lı manken Fatoş Kara ile Bülent Ersoy arasında sözlü tartışma başladı. Tartışmaya Kara’nın yanında oturan manken arkadaşı Yasemin Tüzün de katıldı. Sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Polis olay yerine gelerek, Bülent Ersoy’u Lara’daki Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği’ne, Fatoş Kara ile Yasemin Tüzün’ü de Demirkara Polis Merkezi’ne götürdü.

Tarafların ifadeleri alınarak serbest bırakıldı. Polis merkezinden çıktıktan sonra Lara’da bulunan evine giden Bülent Ersoy hiçbir açıklama yapmadı.

Boşandığı eşinden olan kızına Ersoy’un kötü davrandığını belirten Fatoş Kara ise, “İmza isteyen kızımın üslubunu beğenmemiş. Kızım düzeltmesine rağmen ‘Kenara çekil, git başımızdan’ gibi sözler sarfetmiş. Bunu öğrenince çılgına döndüm. Ünlü bir sanatçı, küçük hayranına nasıl böyle davranır? Kendisinden şikayetçi olduk. O da bizden şikayetçi olmuş” şeklinde konuştu.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)

Paylaş