“Bülent Ersoy’a verdiğimiz zamana yazık”

Hülya Avşar’ın, Bülent Ersoy ile ilgili sözlerine bakalım Ersoy ne cevap verecek…

Hülya Avşar, bir süre önce Bülent Ersoy’u insan olarak sevmediğini söylemiş ve Bülent  Ersoy’un ağır ithamlarına maruz kalmıştı.

Hülya Avşar, sözlerinin arkasında durarak Yüksel Aytuğ ve Cenk Eren’i konuk ettiği programında eleştirilerine devam etti.

Yılın olaylarının konuşulduğu programda Bülent Ersoy’un “Oğlum olsa askere göndermezdim” sözlerinin tartışıldığı esnada Hülya Avşar  “Bir tane hayatında bir laf etti, o da doğru bir şey değil bence” diye konuştu.

Cenk Eren’in “Bunu söylerken çözümünü söylemiyor, kendi kafasındaki çözümü söylemiyor” sözleri üzerine Avşar, “Çünkü o anda gündeme gelmek için bir şey söylüyor” dedi.

Bülent Ersoy’un müziği bildiği, repertuarı iyi olduğu ve konservatuarlı olduğu için insanların bugüne kadar saygı duyduğunu söyleyen Hülya Avşar, “O da bunu çok iyi kullandı ki bana göre kötü kullandı. Kötü bir örnektir yani bu. Başından sonuna kadar kötü bir örnek” şeklinde konuştu.

Bülent Ersoy’un Popstar’daki bir kadın yarışmacıya, eğer albüm yapacaksa o adamla birlikte olması şeklindeki sözlerine de tepki veren Hülya Avşar, şöyle konuştu:

“Sen de git adamla beraber ol diyor ya resmen. Manevi değerleri var ya! Rezillik yani. Bülent Ersoy’u geçelim artık. Verdiğimiz zamana yazık.”

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 21)
Paylaş