Burak Özçivit Baba Ocağı’nda devam edecek

Baba ocağı adlı dizinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit, Sinetel Filmcilik’in sahibi İbrahim Mertoğlu ile dizinin gelecek sezonunda da oynamak için anlaşma imzaladı.

Geçtiğimiz günlerde Burak Özçivit, “Baba Ocağı projesi benim için şu an askıda. Dizide sürekli öpüşme sahnelerimin olması sevgilimi rahatsız etti. Başka projede yer almayı düşünüyorum” demişti.

Sevgilisinin kıskançlık krizleri yüzünden diziden ayrılmak isteyen yakışıklı oyuncu, sevgilisini ikna etmişe benziyor.

Muğla’nın Yatağan İlçesi Bozüyük Beldesi’nde çekimleri bir yıldır devam eden Baba Ocağı dizisi büyük bir ilgi ile izleniyor.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 9) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 20)


Paylaş

Yorumlar

  • bence burak özçivit baba ocağı dizisinden lütfen ve lütfen ayrılmasın eğer burak özçivit baba occağı dizisinden ayrılırsa dizinin analamı kalmaz ki ismet ne olacak peki ya güveni ailesi ya da özge eğer güveni çıkarırsalar en başta ismet hayattan kopar özge de diziden ayrılır en iyisi dizi bitene kadar güven dizide kalsın ya zaten dizi de burak özçivit olmazsa dizi zaten bşiter ok ayrılmasın diziden lütfen :(

  • en iyisini yapmış burak özçivit ayrılsaydı zaten dizinin izlenme reytingleri düşerdi iiki ayrılmadın seni finale kadar görmek istiyoruz lütfen bidaha bu tür haberler alma özel hayatın mı yoksa kariyerin mi bir karar ver ve ona göre davran kariyer diosan eğer,dizide sonuna kadar oyna her ne olrsa olsun öpüşmeymiş zeynepmiş takma sen seçtin kariyeri nede olsa.. ama özel hayatı seçersen sette hiç durma seçimini yap ama seçimini yaparkende hayranlarını üzme seni çok seviyoruz..

  • bence en doğru kararı vermişsin .ayrılacağın bir konu varsa yani mesala sevgili olabilir:)

  • bu dizi çok güzel burak özcivitin gitmesini istemiyoruz burak özcivit giderse olmaz< lütfen sevgilini ikna et ismet len olsan daha güzel olurdu ama zeyneplende çok yakışıyosunuz lütfe ayrılma diziden lütfennnnnnn

  • evet yani burak özcivit ayrilmasin yoksa hickimse bab ocagina bakmas ve ooo zeynepden de ayrilsin:D ismetlen beraber olsun :D onlar daha iyi yakisiorlar :D

  • ama lutfen butun kadrosuyla devam etsın ama guvem ve murat cemıle ve ısmet kesın olsun onlar olmazsa keyfı kacar

  • bn burak özçiviti de baba ocağını da çok sewiyorum.dizisinin mutlu sonla bitmesini istiyorum. geçenlerde bir şekilde gerçek finalini izledim ağla ağla bir hal oldum.lütfen dizi devam etsin ve mümkünse mutlu sonla bitsin hatta hiç bitmesin.

  • ben baba ocaqı dizisini büyük bi hayranLıkLa izLiyorum tek bi sorum var bu sezon devam edecek mi ?