Burcu Esmersoy hamile mi?

Burcu Esmersoy, 6 aylık birlikteliğin ardından geçtiğimiz mayıs ayında işadamı Berk Suyabatmaz ile nikah masasına oturmuştu.

Çocuk sahibi olmak isteyen Burcu Ermersoy’un tüp bebek tedavisi gördüğü iddia edildi. İddialardan sonra Teve2’de yayınlanan 2.Sayfa programına telefonla bağlanan Esmersoy, bebek ile ilgili samimi açıklamalar yaptı.

“Tüp bebek tedavisine başlamadım ama düşünüyorum. Program sunuyorum ya oraya gelen konuklar hep tüp bebekten bahsediyorlar. Yaşla çok alakası yok ama çok stresli bir dönem yaşıyoruz. Fikir olarak var ama tedaviye başlamadım. Başlarsam söylerim. Geçen sene bana ‘evlilikle ilgili bir şey sormayın’ dedim. Sonra evlendim. Şimdi de ‘çocukla ilgili bir şey sormayın’ diyorum.”

Burcu Esmersoy, evlilikle değişen hayatını da anlattı:

“Evlilik hayatımı süper değiştirdi. Akşam eşim eve gelirken ben mutfakta yemek yapan bir kadınım. İnanılır gibi değil. Dün akşam poşette tavuk yaptım. En iyi yaptığım yemek buymuş onu öğrendim. Evlilikte her şey çok güzel. Seçemem ki… evlilikte en güzel şey çocuk heralde yaa… Olabilir mi? Allah isteyen herkese nasip etsin.”

Paylaş