Çağatay Ulusoy: Bizim piyasada çoğu kullanıyor

Uyuşturucu temin etmek suçundan hakim karşısına çıkan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, “Bizim piyasada çoğu insan içiyor, kullanıyor” dedi.

Uyuşturucu ticareti yapmadığı söyleyen Ulusoy,arkadaşlarıyla bir araya gelerek içtiğini itiraf etti.”Sanıklardan Ergün Taş’ın evinde Gizem Karaca ile 2 kez esrar kullandık. Ergün Taş da içiyordu. Özellikle bize almadı.Ergün Taş ve Gizem Karaca’yı aynı dizide oynadığımız için olaydan 4 ay önce tanımıştım.”diyen Ulusoy, “Bu esrar işleriyle çok kısa bir ilişkim var. İşler kötüye gitmeye başlamıştı. Emir’in Yolu dizisi başladığında psikolojik olarak sıkıntılıydım. O dönemde daha çok içmeye başladım” diyerek devam etti.

Oyuncu Gizem Karaca’nın kendisine sarmak için kağıt getirdiği telefon görüşmesi sorulan Ulusoy, “Ben tütün sarıp içiyorum. Sardığımız kağıtlarla esrar sardığımız kağıt aynı. Yanlış anlaşılmasın diye ona arabadan kendisinin almasını, otopark görevlilerinden istememesini söylüyorum” diye konuştu.

Çağatay Ulusoy’un ifade vermesinin ardından mahkeme duruşmaya ara verdi. Bu arada Gizem Karaca’nın avukatıyla beraber iddianameden kendisine sorulabilecek olası sorulara çalıştığı görüldü.

Paylaş