Çağatay Ulusoy Selin Boronkay aşkı yalanmış

Çağatay Ulusoy Selin Boronkay aşkı yalanmış

Adını Feriha Koydum dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy ‘un bağlı bulunduğu ajansın sahibi Selin Boronkay ile aşk yaşadığı söyleniyordu. Ancak Çağatay Ulusoy ve Selin Boronkay iddiaları yalanladı. 21 yaşındaki Çağatay Boronkay ile birlikte görüntülenen Seli Boronkay, “Beni sübyancı sanacaklar, yok öyle bir şey. Çok iyi arkadaşız” diyerek aşk iddialarını yalanladı.

Kolkola görüntülenen Çağatay Ulusoy ve Selin Boronkay aşk iddialarını yalanlarken, ikilinin birlikte çekindiği samimi fotoğrafların da sadece arkadaşça olduğu ortaya çıktı.

Çağatay Ulusoy Hayranları Selin Boronkay ‘ı topa tuttu

Çağatay Ulusoy ve Selin Boronkay ‘ın aşk haberleri ortalığı karıştırdı. Çağatay Ulusoy Selin Boronkay ‘ın beraber olduğu şeklinde çıkan haberlere Ulusoy ‘un hayranları çok sinirlendi. Yakışıklı oyuncuyu kimselerle paylaşmak istemeyen fanlar Selin Boronkay ‘ın yaşça büyük oluşundan duyudukları rahatsızlığı dile getirdiler. Fanlar Çağatay Ulusoy ‘u yere göğe sığdıramazken, genç oyuncuyu Adını Feriha Koydum dizisindeki rol arkadaşı Hazal Kaya ile yakıştıranlar da çoğunlukta.

Paylaş

Yorumlar

  • ohhh beee yalanmış bi kaç gündür o kadar sinirliyimki ama şimdi daha çok rahatladım

  • okadar sevindim ki anlatamam kimseyi aşağılamak gibi bi niyetim yok ama çağatay mükemmel biri ki onun yanına imseyi layık görmüyorum doğrusu hazal kaya evet yakışıyor ama çağatay daha yakışıklı

  • en büyük hayalim çağatay ulusoy fakat söylediğim gibi hayal ama kalbimde olduğu gerçek keşke bi kere onuyakından tanıma şansım olabilse imkansız diye bişey yok ama o benim imkansızım

  • çağatay seniiiiiii çokkkkkkkkk seviyorum ama sen bizileri seviyormusun bilmiyorummmmmmmm<3 sende keşke bizleri sevsen