Çağla Şikel Heidi Klum’a özendi

Modacı Erol Albayrak’ın sirk konseptinden esinlenerek tasarladığı 2010 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, önceki gece Maçka Küçükçiftlik Parkı’ndaki sirk çadırında tanıtıldı.

Gecenin en ilgi çeken ismi ise 45 gün önce doğum yapan Çağla Şikel oldu. Doğum yaptıktan sonra ilk kez podyuma çıkan Çağla Şikel kırmızı kostümüyle herkesi bir kez daha büyüledi.

42 günlük anneyken Victoria Secret defilesine çıkan Heidi Klum gibi doğum yaptıktan 45 gün sonra podyuma geri dönen Çağla Şıkel’in eski fiziğinden hiçbir şey kaybetmediğini gösterdi.

Podyuma çıkmadan önce gazetecilerle sohbet eden Çağla Şıkel, hamileliği sırasında sadece 6.5 kilo aldığını hatırlatarak, şunları söyledi: “Dokuz ay boyunca hayatımda hiç yemediğim kadar çok yemek yedim. Bütün tabularımı kırdım. Fast-food, patates kızartması yiyordum. Kavanoz kavanoz çikolata yedim ama herhalde kredim çok fazlaydı; fazla kilo almadım. Kilo almadıysam bu Allah’ın bana bir lütfu. Annelik çok muhteşem bir duygu… Hislerimi anlatacak cümle bulamıyorum.”

Defilede Hande Subaşı, Tuğçe Kazaz, Ece Sükan, Özge Ulusoy, Yüksel Ak, Tuğba Karaca, Merve Büyüksaraç gibi ünlü mankenler de yer aldı.

Tuğçe Kazaz sergilediği seksi kıyafetler ile gecenin en cesur mankeniydi.Büyük ilgi toplayan Kaza’ın defile sonunda giydiği beyaz gelinlik uzun süre alkışlandı.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)
Paylaş