Dünya

Cathy Hummels’in Üstsüz Fotoğrafına Büyük Tepki: OnlyFans’a Git

Ünlülerin çıplak fotoğraflarının çok dikkat çekeceğini düşünülür. Ancak ünlü Alman futbolcu Mats Hummels’in eski eşi Cathy Hummels farklı bir deneyim yaşıyor.

Mats Hummels’ten boşandıktan sonra magazin gündeminde yer edinmeye devam eden Cathy Hummels defalarca fotoğraf paylaştı ve gündemde yer almaya devam etti.

35. yaş gününde bikinisiyle boy gösterdi ve şu anda 700.000’den fazla takipçisiyle kendi teninde ne kadar rahat hissettiğini paylaştı. Sunucunun yeni bir üstsüz fotoğrafı ise büyük tepki topladı.

Yeni bir Instagram fotoğrafında Hummels, şu anda bir TV projesi üzerinde çalıştığı Tayland’da bir havuz kenarında poz veriyor. Kollarıyla göğüslerini kapatan Hummels objektife ciddi bir şekilde bakıyor. Gönderiye, “Tayland’da bir şeylere nasıl başladım ve onları Tayland’da nasıl bitirdim” diye yazarak çekimlerin bitmesine atıfta buluunuyor.

“OnlyFans’a git!”

Hummels’in, nüdist resim için topluluğundan çok fazla teşvik beklediği varsayılabilir. Sadece birkaç saat içinde, fotoğraf 9 bin kişi tarafından beğenildi. Ancak Instagram kullanıcılarının yorumları şaşırtıcı bir şekilde olumsuz.

Bir kullanıcı, “Tabii, güzel kadın, ama herkes için soyunması gerekiyor mu? “Azgın erkeklerden bu tür resimler hakkında belirsiz yorumlar almak gerçekten hakkınız mı? Bu gerçekten var olmayan özgüveninizi artırıyor mu? Artık buna değmiyor musunuz?” diye soruyor bir başkası. Bir takipçi merak ediyor: “Tabii ki harika bir resim. Neden böyle bir şeyi internete koyması gerekiyor?”

Bir kullanıcı, Hummels’in müsamahakar ödeme platformu OnlyFans ile bir hesap oluşturmasını talep ediyor: “Aman Tanrım, kıyafetsiz fotoğraflarınız iyi değil mi? OnlyFans’a gidin. Eminim bazı insanlar bundan hoşlanacaktır…”

Paylaş

Yorumlar