Cem Yılmaz Ahu Yağtu düğününde ünlüler geçidi

Cem Yılmaz Ahu Yağtu düğününde ünlüler geçidi yaşandı.

Haftalardır merakla beklenen düğüne iş ve sanat camiasından birçok ünlü isim katıldı. Tarkan, Belçim Erdoğan, Sezen Aksu, Kenan Doğulu, Beren Saat, Mazhar Alanson, Ümit Besen, Demet Akbağ, Meltem Cumbul, Türker İnanoğlu, Cihan Okan, Şebnem Ferah, Şener Şen,Yılmaz Erdoğan gibi birçok ünlü ismin katıldığı törende ünlü şarkıcılar sırayla sahneye çıkıp şarkı söylediler.

Düetlerle renklenen düğünün sürprizlerinden biri de Sezen Aksu’nun ısrarıyla sahneye çıkan Demet Akbağ’dı. Ünlü oyuncu, yaptığı Sezen Aksu taklidiyle konukları güldürdü. Akbağ’a en çok gülen de Aksu oldu.

Cem Yılmaz Ahu Yağtu düğünü çok konuşuldu

Cumartesi gecesi tarihi Pera Palas Otel’in ev sahipliği yaptığı düğün töreninde Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu’dan sonra en çok ilgi gören çift kuşkusuz Beren Saat ile Kenan Doğulu oldu. Gazeteciler ilk kez elele görüntülenen çifte büyük ilgi gösterdi.

Twitter’da yılın düğünü

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, düğünün basına kapalıydı. Ancak Yılmaz’ın nikâh kıyılıp gelini öptükten hemen sonra “Hadi bakalım, kimler fotoğrafları çekip Twitter’a yüklüyor?” demesiyle birlikte sosyal medya hareketlendi.

Cep telefonları ve fotoğraf makineleriyle geceyi görüntüleyen konuklar, o kareleri internetteki takipçileriyle paylaşmaya başladı.

Paylaş