Cenk Eren: İzel için sadece 4 kişi rezervasyon yaptırdı!

Cenk Eren’i psikolojisi bozuk olmakla suçlayan şarkıcı İzel’e Eren’in yanıtı gecikmedi: Sadece 4 kişi rezervasyon yaptırınca dengem bozuldu.

Bodrum’daki My Pavyon’da konser vermeye hazırlanan İzel, Cenk Eren’le kavga edince apar topar İstanbul’a döndü. Günler öncesinden Bodrum’a giden İzel, Cenk Eren’le tartıştığı için konsere çıkmadığını söyledi.

Cenk Eren’in haksızlıklarına ve hakaretlerine dayanamadığını belirten İzel, “Açıkçası fırtınadan kaçar gibi kaçtım. Kim olsa öyle yapardı. Bodrum’a gittiğimde Cenk Eren’in evinde kaldım. Huzursuzluklar başlayınca, dostluğumuz bozulmasın diye Ali Sayar’ın oteline geçtim. Orada da devam edince, gözüm hiçbir şeyi görmedi, pılımı pırtımı toplayıp kaçtım. Cenk Bey’in ruh sağlığı o kadar bozulmuş ki, etrafındakileri üzüp kırıyor, zor durumda bırakıyor. My Pavyon’da ücret almadan sahneye çıkacaktım” diye konuştu. İzel’in Cenk Eren’e daa açmaya hazırlandığı da öğrenildi.

Cenk Eren ‘den cevap geldi

Cenk Eren, İzel’in ilaç tedavisi gördüğünü söyleyerek “Hayatından endişe ediyorum. Her gece tıklım tıklım dolan 500 kişilik mekana İzel’in çıkacağı gece sadece 4 kişi rezervasyon yaptırdı. Benim de ruh sağlığım bu yüzden bozuldu” diye konuştu.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)
Paylaş