Cenk Eren:Dost diye karga mı beslemişim?

Cenk Eren ile İzel arasındaki gerginlik büyüyor.

My Pavyon’da sahneye çıkacağı geceden bir gün önce kimseye haber vermeden Bodrum’u terk eden popçu İzel’in “Bana hakaret etti. Ruh sağlığı bozulmuş” diye suçladığı Cenk Eren ilk kez konuştu. Cenk Eren,İzel için “Dost diye karga mı beslemişim ki gözümü oyuyor” şeklinde açıklama yaptı.

İzel, Cenk Eren’in Bodrum’da Onur Gülmek’le işlettiği My Pavyon’da sahneye çıkacağı geceden bir gün önce kimseye haber vermeden İstanbul’a dönmüş ve Eren’i “Bana hakaret etti. Ruh sağlığı bozulmuş” diyerek suçlamıştı.

HT Magazin’den İzzet Çapa’nın sorularını yanıtlayan Cenk Eren “İZel bir gün göz yaşları içinde bana bir itirafta bulundu. Onur’a olan ilgisi sadece dostlukla sınırlı değilmiş. O zaman ona destek olmak için elimden geleni yaptım” dedi.

Cenk Eren sözlerine şöyle devam etti:

“Onur’un çok yakın bir arkadaşımın eski eşi ile benim evimde birlikte olması olayın patlama noktasıydı. Onur’a evimi terk etmesi gerektiğini söyledim. İzel, Onur’un evimden ayrıldığını duyunca kariyerini korumak için ve karşılıksız aşkının da şiddetiyle bana ve Onur’a leke sürmeye çalıştı .Dost diye karga mı beslemişim ki gözümü oyuyor? Düştüğü yerden kalkmaya çalışırken ona uzanan ele çamur atan ve şöhret basamaklarının başkalarının üzerine basarak tırmanıldığını zanneden bu iki küçük kahramana yazık oldu”

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 21)
Paylaş