Ceyla Gölcüklü’nün kızı:Cennetten gel ve beni cehennemden kurtar

Bir süre önce kanser ile mücadelesine yenik düşen Ceyla Gölcüklü’nün ardından 15 yaşındaki kızı Lara annesine bir şiir ile seslendi.

Ceyla Gölcüklü’nün kızı Lara, facebook sayfasına Cennetten gel ve beni cehennemden kurtar şeklinde bir yazı yazarak annesine duyduğu özlemi dile getirdi.

Lara sayfasına ingilizce olarak şu dizeleri de yazdı:

“If tears could build a stairway
And memories a lane
I’d walk right up to the heaven
And bring you home again…”

“Gözyaşları merdivenler inşa etse,
ve hatıralar bir dar sokaksa,
Cennete kadar yürürdüm
Ve seni tekrar eve götürürdüm.”

Ceyla Gölcüklü’nün ölümünün ardından boşandığı eşi Sherry Shahnavaz kızı Lara’nın velayetini almak için mahkemeye başvurmuş ve onu yaşadığı şehir olan Londra’ya götürmek istemişti. Anneanne Tülin Gölcüklü’nün ise ‘O bana kızımdan hatıra’ diyerek buna karşı çıktığı da iddia edilmişti.

Ceyla Gölcüklü’nün eski eşinden isteği

Kanserden hayatını kaybeden Ceyla Gölcüklü, hastanede kaldığı dönemde eski eşi Sherry Shahnavaz’dan kızı için bir istekte bulunmuş. Babasını da daha önceden kanserden kaybeden Ceyla Gölcüklü eski eşinden genetik faktörler sebebiyle kızının da kanser riski taşıyıp taşımadığını kontrol ettirmesini istedi. Ceyla Gölcüklü “Kızımı şimdiden en iyi doktorlara götürüp kontrol ettireceğine söz ver. Bütün tetkikleri yaptır. Doktor gözetiminde olsun. Her yıl genel sağlık taraması yaptır. Bunlar benim senden son isteğim.” dediği öne sürüldü.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 23) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 24)
Paylaş