Kışı yaza çevirmek isteyenlere Constance Hotels & Resorts Lemuria

Yaklaşan kış günlerini zinde ve sağlıklı bir bedende karşılamak için Constance Hotels & Resorts, kapılarını benzersiz bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlere açıyor.

Sonsuz rahatlık, tazelik, ferahlık ve canlılık hissini asla tüketemeyeceğiniz dinlenme imkanını beraberinde getiriyor.

Constance Hotels & Resorts Lemuria’nın Genel Müdür’ü Bruno Le Gac, Lemuria mottosunun “Kültürün Değişimi” olduğunu, takım olarak kültür değişiminin sürekli enerjiyi, hareketi ve dinamikliği temsil ettiğini söylüyor. Constance Hotels & Resorts Lemuria’da değişimi, yaratıcılığı, gelişmeyi ve enerjiyi asla durdurmadıklarını belirten Le Gac, kışın soğukluğundan kaçarak Constance Hotels & Resorts’da güneşin enerjisinden ve doğanın hareketliliğinden yararlanma fırsatı sunduklarını belirtiyor.

Constance Hotels & Resorts Spa

Yeni partnerlerle güçlenen Constance Hotels & Resorts, bu konuda konuklarına daha kaliteli bir deneyim sunmayı planlıyor.

Ayrıca Constance Hotels & Resorts’un Spa Takımı’nın “Spa 2015 Wellness Travel Awards” adaylığı da bulunduğu belirtiliyor.

Constance Hotel & Resorts Spa menüsü ile yüz ve vücut bakımları içeriyor. Konukların günlük ihtiyaçları göz önünde tutularak yapılan uygulamalarda; tedavi edici veya koruyucu cilt bakımları, kas masajları, kan dolaşımı, lenf drenajı ve sinir sistemine yardımcı öneriler sunuluyor.

Konukların tercihlerine göre; dinlendirici, canlandırıcı, detoks ve spor sonrası toparlayıcı masajlar, içeriğe uygun bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bunun yanı sıra açılacak olan yeni mücevher mağazasının ise daha kaliteli bir hizmet anlaşıyı için 2015’in sonlarına doğru faaliyete geçeceği duyruluyor.

Constance Hotels & Resorts Lemuria, yemek kültürü konusunda da dünya lideri olduğunu kanıtlamak için, dünyaca ünlü şefleri otel bünyesinde ağırlayacağını belirtiyor. Michelin Stars Chief ödüllü şeflerin de aralarında bulunduğu toplamda 5 şef özel akşamlarda siz misafirlerin unutamayacağı bir anı bırakmak istiyor.

Paylaş