Dünya

Cruz Beckham Annesinin İzinden Gidiyor

Spice Girls’ün bir parçası olarak dünya çapında üne kavuşan annesi Victoria’nın izinden gitmeye kararlı olan Cruz Beckham sosyal medyada paylaştığı klipte piyanodaki hünerlerini sergiledi.

17 yaşındaki Cruz Beckham, piyanonun başına otururken şık bir kırmızı kapüşonlu giydi ve Instagram videosundaki melodisiyle hayranlarını etkilemeye odaklandı.

Görünüşe göre Victoria ve David Beckham’ın en küçük oğlu, hayranlarına yeni bir müzik üzerinde çok çalıştığı konusunda vurgu yapıyor. Yakın tarihli başka bir gönderide Cruz, bir piyanonun yanında otururken, kulaklık takarken ve bir mikrofonun yanında dururken görüldü.

Gelecek vadeden şarkıcı,daha önce 2016’da If Everyday Was Christmas adlı şenlikli single’ı yayınlamıştı.

Cruz kısa bir süre önce, güneşli Miami kaçamakları sırasında ailenin süper yatında babasıyla keyifli anlar geçirmişti. David Beckham, yatına Manchester United’da oynarken altı yıl boyunca giydiği ikonik forma numarasından ve aynı zamanda İngiltere için uluslararası maçlarda yedi numara giydiği için bu ismi verdi.

Tekne, ünlü ailenin her ihtiyacını karşılamaya hazır dört mürettebat ile beş kamarada 10 kişiye kadar misafir ağırlayabilir.

Seyir hızı 20 knot olan ve azami hızı 30 knot olan yat, yakıt ikmaline ihtiyaç duymadan 300 deniz mili yol alabiliyor.

Çarpıcı gemi, genişletilmiş bir yüzme platformuna, sahil güvertesine ve her biri 2.400 beygir gücü üreten iki motora sahip.

Paylaş

Yorumlar